anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój zwrot wrócił domnie. powód brak firmy pod tym adresem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Darenir
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, chciałem opisać mój aktualny problem ze zwrotem, otóż ostatnio zamówiłem moduł do krzesła, ale okazało się, że nie pasuje, więc postanowiłem odesłać paczkę, nadałem kurierem dpd (oczywiście etykieta została podana mi przez Allegro), lecz pomimo tego paczka wróciła z powrotem do mnie, a na nalepce widniał napis brak firmy pod tym adresem. Pytanie do was co można z tym zrobić?.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
komis-bell
#21 Demiurg#

@Darenir najprościej chyba będzie skontaktować się ze sprzedającym. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Darenir Cześć. 🙂 Skontaktuj się w tej sprawie ze sprzedającym, a jeśli sytuacja się nie wyjaśni, to rozpocznij dyskusję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

A może ta cala firma to jednoosobowa działalność gospodarcza wykonywana ręcznie? Wejdz w oferte sprzedawcy znajdź nip ten nip wpisz w ceidg i masz dane firmy z adresem łącznie kurier też człowiek może się zamotał

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Niczego nie szukaj tylko otwórz dyskusję skoro masz taki adres na Allegro, tu sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź i tu masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Ja w takim przypadku, to najpierw napisałbym (zadzwonił) do Sprzedawcy. Brak chęci współpracy = otworzenie dyskusji.

oznacz moderatorów