anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mail z reklamą

browzur
#12 Orędownik#

Potwierdzenie zgłoszenia do rejestru..., taki był tytł maila z Allegro, który przekierował po kliknięciu na stronę Allegro z wizerunkiem jakiegoś dokumentu z datą odległą o jakimś Komarze i widniejącym z początkowej litery S nazwiskiem oraz pełnym imieniem-Kazimierz ...z dostawą nawet jutro. Nie szedłem dalej w ten "kanał", tylko zrobiłem screena i nie ma w tematach pomocy do właścicieli Allegro takiego zagadnienia, które pozwoliłoby na szybki kontakt. Tym bardziej, że jestem popowodziowy emeryt i ogarniając wszystkie komunikaty, które w związku z powodzią napływają do mnie na maila, ten był, jak kłoda drzewa niesiona falą powodzi i jak taran, niszczy wszystko po drodze. Dlatego Was pytam i proszę o jakieś pilne rozwiązanie, czy to próba wyłudzenia, czy mail bez znaczenia. Prooooszę o pomoc. Nawet zapomniałem, jaki mam nick (chyba browzur), bo kiedyś tam coś pisałem, ale nie mam głowy do pisania. Pozdrawiam Serdecznie-Bronek

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@browzur Przekaż nam proszę tego maila na adres: phishing@allegro.com. Nasz Dział Bezpieczeństwa to sprawdzi. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

Posłałem maila, a to kolejny i nie klikałem w niego Instrukcja postępowania na wypadek... (doubleclick.net)Zrzut ekranu 2024-09-25 220831 dublecik.png

oznacz moderatorów