anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam nie typowy problem ze sprzedającym

KOLEGA53241
#7 Wielbiciel#

Szczegóły w zdjęciu. wystawiłem negatywną ocenę i sprzedający od razu sugeruje że jestem wyłudzaczem oraz zamierza zgłosić się na policje. screenshot_20220122_124900.jpg

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zwykle kończy się na straszeniu ale jak będzie miał dobre dowody że ocena jest niesłuszna ma prawo bronić swojego wizerunku i nikt mu nie zabroni tego zgłosić.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@KOLEGA53241 nikt mu nie zabroni. Tak samo Tobie nikt nie zabroni wystawić subiektywnej oceny.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KOLEGA53241 Nie przejmuj się tym, on tylko tak straszy. Było tu już mnóstwo podobnych wątków i żaden kupujący nie napisał później, że sprzedawca faktycznie sprawę komentarza gdziekolwiek zgłosił, do sądu, na policję itp. To tylko straszenie, bo on liczy na to, że usuniesz ocenę. Nie usuwaj. Jeżeli komentarz jest zgodny z prawdą, absolutnie nic Ci nie grozi. Komentarze negatywne są po to, aby ostrzegać innych przed problemami transakcyjnymi, a zgodnie z regulaminem Allegro, masz prawo do subiektywnej oceny. 

On nigdzie niczego nie zgłosi bo wie, że poniesie tylko dodatkowe koszty. Zapomnij o tym i nie reaguj na żadne jego kolejne wiadomości. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli wystawiasz ocenę zgodną z prawdą(swoją), to możesz zgłosić na Allegro to upomną sprzedającego.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli wystawiasz ocenę zgodną z prawdą(swoją), to możesz zgłosić na Allegro to upomną sprzedającego.

Jeżeli wystawiasz ocenę zgodną z prawdą [spacja] (swoją), to możesz zgłosić na Allegro, a wtedy upomną sprzedającego.

Nie ma swojej lub nieswojej prawy. Jest prawda albo kłamstwo. Rozumiesz? 

oznacz moderatorów