anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam obawy w sprawie zakupu

lukaszt82
#7 Wielbiciel#

Czy jest ktoś kto kupował np.wczoraj tj 09.04.2020 od firmy [edit] maseczki ?Podejrzewam ze to fikcja ,bo nie ma juz tego konta ani żadnych produktów ,nr NIP nie istnieje itd 

oznacz moderatorów
69 ODPOWIEDZI 69

pinsplash
#21 Demiurg#

@lukaszt82 Konto jest, tylko nie ma nic wystawionego. Ostatnio załapali dwa negi..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ciamrak
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem w ten sam dzień i w statusie śledzenia przesyłek widnieje "oczekuje na nadanie" z podanym nr śledzenia paczki więc etykieta została wygenerowana ale to nic nie znaczy że będzie wysłana... poczekamy zobaczymy. Ale też mam złe przeczucia. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jakby ktoś nie wiedział to są Święta i dni ustawowo wolne od pracy

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@RED  jakie wolne, sprzedawcy na allegro mają pracować 24/7 i wysyłać za darmo, albo negatywy lecą 🤣

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@DarkStoorM  dokładnie, jak poczta nie działa, to można przecież nadać pocztą lotniczą (gołębiem). Dla chcącego nic trudnego 😃

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Z Twoimi pomysłami bys latała pod sufitem....(oby był )

 

oznacz moderatorów

Z_Kwitalski
#12 Orędownik#

@RED  Kolego idealna odpowiedź ale doprecyzujmy - zmiany stref czasowych i pytanie jaki odnośnik od czasu przyjmuje szanowne allegro. Czas światowy atomowy czy jakiś ich czas ? Przecież tu się liczą sekundy aby spełnić wymagania doby itp. To powoli staje się paranoją. Niech doprecyzują wedle jakiego czasu działają, wedle jakiego czasu zamykają doby?

Ostatnia zmiana czasu. Do tej zmiany czasu jakość sprzedaży była podawana podajże o którejś tam 6 rano. Po zmianie czasu - w kilka dni po zmianie nagle widniała inna godzina. Allegro ma takie wymagania a swojego zegara nie potrafią zmienić? My nie możemy się o tą godzinę spóźnić lub powiem inaczej - ta godzina może zaważyć na wynikach a same allegro nie potrafi zegarka w aplikacji zmienić? 

 

oznacz moderatorów

Z_Kwitalski
#12 Orędownik#

@RED  Kolego idealna odpowiedź ale doprecyzujmy - zmiany stref czasowych i pytanie jaki odnośnik od czasu przyjmuje szanowne allegro. Czas światowy atomowy czy jakiś ich czas ? Przecież tu się liczą sekundy aby spełnić wymagania doby itp. To powoli staje się paranoją. Niech doprecyzują wedle jakiego czasu działają, wedle jakiego czasu zamykają doby?

Ostatnia zmiana czasu. Do tej zmiany czasu jakość sprzedaży była podawana podajże o którejś tam 6 rano. Po zmianie czasu - w kilka dni po zmianie nagle widniała inna godzina. Allegro ma takie wymagania a swojego zegara nie potrafią zmienić? My nie możemy się o tą godzinę spóźnić lub powiem inaczej - ta godzina może zaważyć na wynikach a same allegro nie potrafi zegarka w aplikacji zmienić? 

oznacz moderatorów

ciamrak
#7 Wielbiciel#

Jakby ktoś nie wiedział, to kupując przed świętami w czwartek wysyłka miała być ogarnięta i wysłana w ten sam dzień-roboczy.... piątek też był roboczy. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ciamrak  Przejrzyj negatywy, sprzedający w nich się tłumaczy

Odpowiedź z dnia

"Szanowni Państwo, Aukcje zostały wyprzedane. Nowe pojawią się po Świętach. Paczka dotrze do Państwa najpóźniej w środę."

Więc jest nadzieja 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ciamrak Daj mu trochę czasu, ale fakt że wygenerowanie etykiety NIE RÓWNA się nadaniu. Ja miałem kiedyś jako kupujący, 8 dni od wygenerowania etykiety do nadania.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mijar01
#8 Zapaleniec#

Ja dostałem informację, że nie wyrabiają z pakowaniem i wysyłkami, ale szwalnia pracuje na bieżąco.

15.04 udało mi się tam dodzwonić i pan zapewniał mnie, że moja paczka jest spakowana i jeszcze tego samego dnia zostanie wysłana. Niestety nic takiego się nie wydarzyło, nie dostałem żadnej informacji o wysyłce. 

oznacz moderatorów

Instruktor86
#7 Wielbiciel#

Też czekam już prawie 2tyg,  ale w sumie mam mieszane myśli sprzedający tzn firma WERYFIKATOR  czy też Lumed nie ma chyba nic wspolnego z szyciem

 

http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Weryfikator,Warszawa,Raport,biznesowy,KRS,0000766081.html

 

 

oznacz moderatorów

Instruktor86
#7 Wielbiciel#

Dostałem info że sprzedający jest przez Allegro już zablokowany, więc kto zamówił i zapłacił to raczej chyba nie otrzyma zamówienia

oznacz moderatorów

JoeCole89
#7 Wielbiciel#

Mieliście juz podobna sytuacje? 
Jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy?

pozdrawiam Robert

oznacz moderatorów

Client:47445584
#7 Wielbiciel#

Ja mam podobną sytuację zamówiłam maseczki i czekam już dość długi czas i nie wiem co w tej sprawie zrobić żeby odzyskać pieniądze 😕

oznacz moderatorów

Instruktor86
#7 Wielbiciel#

Mi kazali opisać temat w zakładce dyskusja że sprzedającym. Po 24h serwis allegro przekazuje sprawę do odpowiedniego działu , ale wiadomo kasę ma sprzedający nie allegro:/

oznacz moderatorów

JoeCole89
#7 Wielbiciel#

Zastanawiam się czy już mamy podstawy do takich ruchów, niby na wysyłkę maja 14 dni roboczych? Nie jestem pewny, bo nie mogę podglądnac aukcji. 

oznacz moderatorów

lukaszt82
#7 Wielbiciel#

Moim zdaniem i nadal to podtrzymuje tak jak stworzyłem tę dyskisję ,że to wałkarze .Mam nadzieje ze allgegro cos pomoże tutaj

oznacz moderatorów