anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam podejrzenie że ci sprzedawcy to oszuści

Client:40686737
#7 Wielbiciel#

To kilka przykładów wystarczy wejść na ich strony by zauważyć że ceny są absurdalne.

Mam podejrzenie że zakupione towary nigdy nie zostaną wysłane. Tak naprawdę to nie wiem co w tej sprawie należy zrobić bo wygląda to na jakieś zorganizowane działanie chińskich [edycja].

chenzhongwensto

XiongChao55

sjhmsto 

wFyysshop

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

Temat znany od dawna. 
Allegro doskonale zna problem ale jednocześnie twierdzi że problemu nie ma i pozwala im na tworzenie kont i wystawianie takich fikcyjnych ofert. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiele takich jest, kupują u nich i później brak towaru i problemy.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:40686737 Akcje zorganizowane przez chiński rząd, w celu pozyskania danych wrażliwych. Allegro sobie z nimi nie radzi, choć ostatnio widzę lekki postęp w ich tępieniu.

@LEW433 Gdzie masz koty? Kupiłeś tą słynną automatyczną kuwetę z jednego z tematów na gadane? 😉

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

UNIKAĆ CHIŃCZYKÓW!!! Dziękuję za uwagę.

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40686737 pamiętaj, że jeśli nie otrzymasz zamówienia to możesz otworzyć dyskusję ze sprzedającym, gdzie nasi doradcy pomogą rozwiązać problem z zamówieniem. Dodatkowo, jeżeli jakaś oferta wzbudza Twoje wątpliwości - możesz ją nam zgłosić poprzez "zgłoś naruszenie" na stronie oferty. 

oznacz moderatorów

Client:40686737
#7 Wielbiciel#

Widzę że niepotrzebnie zawracam wam głowę,

wszak Allegro Protect działa, więc o co chodzi.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Sa_nova  jeżeli jakaś oferta wzbudza Twoje wątpliwości - możesz ją nam zgłosić poprzez "zgłoś naruszenie" na stronie oferty. 

bo my chowamy jak strusie głowę w piasek i nie widzimy problemu - reakcja allegro powinna być automatyczna - blokujecie konta polskim sprzedawcom, w tym indywidualnym - niech chińczyk zrobi zdjęcie z towarem i dowodem osobistym lub ban - tak przecież są gnębieni nasi rodacy sprzedający w tym serwisie - przykładów na forum jest pełno

oznacz moderatorów