anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam podejrzenie, ze co do swojego konta, nie licytowałam, a wygrałam aukcje, czy można to sprawdzic,

bajamal
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bajamal sprawdziliśmy to i na Twoim koncie nie doszło do włamania, być może ktoś licytował w tych ofertach korzystając z Twojego konta? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bajamal
#8 Zapaleniec#

dzięki za sprawdzenie konta trochę mnie to uspokoiło, to był 2 raz w ostatnim czasie, gdy jestem pewna, że nie licytowałam, a pojawiła się wygrana aukcja na wyższą kwotę, dlatego wolałam zgłosić, że coś się dzieje, pracuję na zdalnym, laptop jest obok mnie, zaników pamięci nie odnotowałam, stąd moje podejrzenie, że ktoś hakuje moje konto.  Zgłoszę się, gdy znów mnie coś zaniepokoi. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🥃

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawdź wszystkich co mogli mieć dostęp do Twojego konta ,może ktoś znajomy wygrał coś dla siebie i tylko Cię nie poinformował . No chyba że to jednak byłeś Ty ,tylko z jakiś powodów o tym zapomniałeś.

oznacz moderatorów

bajamal
#8 Zapaleniec#

pracuje na zdalnym, laptop leży obok mnie, zaników pamięci nie mam, na Allegro jestem już wiele lat i dopiero ostatnio 2 razy odnotowałam wygrane aukcje na większe kwoty, które wydały mi się podejrzane, bo tak wysoko nie licytuje, a z domowników mąż i pies nie robią mi takich numerów. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja także....

oznacz moderatorów