anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z zakupem na allegro lokalnie, dokladnie chodzi o konto STEAM

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:99806782
#7 Wielbiciel#

Słuchajcie, mam problem z zakupem. Kupiłem od kogoś konto na steamie za około 40zł (CS:GO prime itp). W opisie było napisane, że konto jest na własność a niestety na to konto co chwile ktoś się loguje. Widać to chociażby po tym, że przy grach jest napisane kiedy ostatnio się w nie grało. DODAM TYLE, że na to konto logowałem się może raz, bo po prostu nie miałem czasu. A w gierki ostatnio ktoś grał wczoraj, gdy ja nawet nie logowałem się na to konto. Myślicie, że mam jakieś szanse na zwrot pieniędzy? Zakup był zrealizowany na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99806782 Cześć. 🙂 Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym i zgłaszałeś problem? Być może wystarczyłoby zmienić hasło do konta w grze? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:99806782
#7 Wielbiciel#

Tak, tak kontaktowałem się ale sprzedający nie odpowiada. W opisie było napisane że, albo dostaje się konta z adresem email potrzebnym do zmiany hasła, albo konto bez maila tylko z nazwą użytkownika oraz z hasłem (bez adresu mail nie ma możliwości zmiany hasła i nie da się również tego adresu dodać) NO ALE, było również napisane że konto jest na własność i nie było nic wspominane o współdzieleniu tego oto konta.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Żeby wyjaśnić odzyskać konto albo kasę itd. musisz otworzyć dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99806782 Rozpocznij dyskusję (link podrzucił Ci już @LEW433). Sprzedający będzie musiał się w niej wypowiedzieć. 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów