anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z zamówieniem i nie wiem co zrobić

Marlena11031975
#7 Wielbiciel#

Witam.Zrobiłam zamówienie 7 kwietnia i opłaciłam.Niestety skasowałam całą historię dotyczącą zamówienia.Do dziś przesyłki nie ma,a jest 25 kwiecień.Mój pech,że nie wiem od jakiego sprzedającego zamawiałam.Jak mogę do tego teraz dojść,czy jest jakaś możliwość?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

 

Zakup przywrócą Ci ...

Okazuje się, że nie przywrócą, bo ... nie ma czego przywracać.


ty musisz otworzyć dyskusję

Ale nie ma z kim

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie oznacza jeszcz że nie ma, może na innym koncie xyz!

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

może na innym koncie ...

... a ,może nawet w innym Serwisie 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście jak tak uważasz xyz.😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marlena11031975 Przykro mi, ale na koncie, z którego tutaj piszesz nie ma zamówienia w tym dniu ani na Allegro, ani na Allegro Lokalnie. Nie ma na nim również żadnych ukrytych zamówień, więc wszystkie swoje zakupy, których dokonałaś na Allegro znajdziesz w tej zakładce.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Marlena11031975
#7 Wielbiciel#

Witam.Skontaktowałam się ze sprzedającym. dosłownie z oburzeniem.Szukałam po Allegro i skojarzyłam nazwę firmy,poprostu jak zobaczyłam. Miałam powód do złości jeśli zamówiłam i opłaciłam towar 7 kwietnia,a przesyłki po Świętach jeszcze nie było i wnuk został bez prezentu na Święta,Tak się nie robi.Przesyłkę dostałam 28 kwietnia i 20 zł rabatu w przeprosinach na następne zakupy.Niestety nie chce tych dwudziestu złotych i żadnych zamówień w tej firmie z mojej strony już nie będzie.Gdybym nie przypomniała sobie firmy i nie interweniowała to zapewne do dziś towaru bym nie otrzymała.

oznacz moderatorów

Marlena11031975
#7 Wielbiciel#

Marlena11031975_0-1651430862927.png

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Marlena11031975 Wystaw odpowiedni komentarz, będzie przestrogą dla innych.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

"..dosłownie z oburzeniem.... Miałam powód do złości.....Niestety nie chce tych dwudziestu złotych.... Gdybym nie przypomniała sobie firmy i nie interweniowała to zapewne do dziś towaru bym nie otrzymała........"

 

No jak tak może sprzedafca z Allegro postępować ! - to jest oburzające !

Mam nadzieje ze zostanie ukarany stosownym komentarzem i samo Allegro wyciągnie wobec niego poważne konsekwencje - bo jeśli to ma być standard Allegro - to ja muszę zaprotestować. 

więc PROTESTUJE !

oznacz moderatorów

Marlena11031975
#7 Wielbiciel#

Dokładnie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Halfrunt To duży sprzedający, mógłby trochę się postarać.😐

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@LEW433 Zauważyłem, ale za dużo ma pozytywnych komentarzy, jak na razie 😁

oznacz moderatorów