anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zablokowany pasek filtrów wyszukiwania w aplikacji Allegro na komputerze.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Nie można nic zaznaczyć w kratce. Pojawia się pusta kratka po najechaniu kursorem myszy. Jeśli chcę wyszukać rzeczy używane to muszę wpisać je w pasek wyszukiwania Allegro bo nie mogę ich zaznaczyć. Nie wiem co jest tego przyczyną? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
stachzkonar
#8 Zapaleniec#

Od kilku dni nie działają na moim komputerze filtry na Allegro, chociaż wcześniej nie było żadnych problemów. Na trzech różnych przeglądarkach jest ten sam problem i nie mogę wybrać żadnych opcji wyszukiwania ani ceny, czyszczenie przeglądarki też nic nie zmienia i jak widzę na forum pojawił się podobny temat więc coś jest na rzeczy. Zna może ktoś powód i rozwiązanie tej sytuacji, bo kompletnie uniemożliwia to korzystanie z Allegro? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@stachzkonar To prawda, Allegro znowu coś pozmieniało i z niektórych funkcjonalności nie można korzystać. To nie pierwszy raz. Po poprzednich zmianach tego rodzaju pojawiły się protesty i funkcjonalności zostały przywrócone, bez konieczności zmiany systemów, komputerów, przeglądarek itp. Poczekaj, pewnie i tym razem będzie tak samo.

oznacz moderatorów
stachzkonar
#8 Zapaleniec#

"Lepsze jest wrogiem dobrego" jak mówił poeta, a mnie pozostaje podziękować z tego miejsca Allegro za utrudnianie życia i uniemożliwianie korzystania z ich strony 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 @stachzkonar @xyz96 nie wprowadzaliśmy żadnych zmian w filtrowaniu. Zgłosiłam Wasz problem z filtrowaniem i pracujemy nad jego rozwiązaniem czy mogę Was poprosić o informację jakiej wersji przeglądarek używacie? Chodzi zarówno o rodzaj (Chrome, Firefox, Safari etc.) jak i o konkretną wersję (np. Version 90.0.4430.85).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
czajfer
#7 Wielbiciel#

Od trzech dni nie mogę korzystać z filtrów, komputer nie zaznacza mi rozmiarów, kolorów , cech itp, wszystkich funkcji z lewej strony . Allegro odbieram z kompa stacjonarnego, u córki na tablecie funkcje działają. Ktoś miał podobny problem, a i jeszcze nie wchodzi mi gdy klikam 'sprawdź koszt wysyłki dla wielu sztuk'

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

U mnie działa. Nie zrobiłeś jakiej aktualizacji?, możesz także wyczyścić przeglądarkę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@czajfer Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów
czajfer
#7 Wielbiciel#

próbuję na operze, ale też nic. Po wyczyszczeniu historii bez zmian, nie wchodzi.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czajfer przed chwilą sprawdziłam i u mnie wszystko działa zarówno w Firefoxie jak i w Chrome, nie otrzymaliśmy też podobnych zgłoszeń, dlatego polecam Ci skorzystać z rady @xyz96 czyli sprawdzić czy w innej przeglądarce problem się powtórzy oraz wyczyścić przeglądarkę, z której korzystasz (pamięć podręczną i ciasteczka).   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
stachzkonar
#8 Zapaleniec#

U mnie też wystąpił ten problem i na 3 różnych przeglądarkach filtry nie działają od kilku dni 

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Pani Moniko wgrałem przeglądarkę Google Chrome i filtry zaczęły działać. Na Firefoksie nadal nie są dostępne. Dziękuje za podpowiedź.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 no to bardzo się cieszę! Polecam się na przyszłość 🙂 Otrzymałam też informację, że ten błąd został naprawiony, mam nadzieję, że na Firefoxie również będzie możliwe zaznaczanie filtrów, ale cieszę się że Chrome działa! 
 @stachzkonar @czajfer u Was też powinno już działać, dajcie proszę znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
stachzkonar
#8 Zapaleniec#

Rzeczywiście, filtry ponownie zaczęły działać

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

U mnie filtry też zaczęły działać na dwóch przeglądarkach. Bardzo dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz wrzucić skan ekranu ,może będzie łatwiej rozwiązać przyczynę.

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Mój ekranMój ekran

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Po wybraniu lewej strony nic się nie zaznacza.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Gerlach12 Wyczyść, zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Przeinstalowałem na nowo przeglądarkę i nic nie dało.

oznacz moderatorów