anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masz nieopłacone zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44270065
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj wieczorem zakupiłem słuchawki po przekierowaniu na stronę mojego banku i po dokonaniu opłaty i po przekierowaniu z powrotem na stronę sprzedawcy wyskoczył komunikat, że system PayU ma przerwe do 5-6 rano na modernizacje itp? dziś patrze na Allegro mam nie opłacone zakupy i sprzedawca nie otzymał płatności, natomiast pieniądze z mojego konta bankowego zostały zaksięgowane i pobrane. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Dziękuje.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Jaki jest status tej płatności w zakładce Kupione? Anulowana? Nieudana?Jeśli Zakończona, sprzedawca otrzymał wpłatę. W innym przypadku kliknij Ponów płatność, pieniądze zostaną pobrane ponownie i dotrą do sprzedawcy, a pierwsza wpłata wróci do Ciebie za około 3 dni. Możesz poczekać na zwrot nieudanej wpłaty i dopiero wtedy ponowić płatność.

oznacz moderatorów
Client:44270065
#7 Wielbiciel#

W zakładce kupione mam komunikat

Masz nieopłacone zakupy

Opłać je, aby sprzedawca mógł wysłać do Ciebie Twoje zakupy. Jeśli chcesz opłacić część zakupów, oznacz je na liście i kliknij zapłać

wydaje mi się że status to "płatność rozpoczęta" ale nie jestem pewien i mam do wyboru anulować lub ponowić płatność

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W takim razie kliknij Anuluj, a potem Ponów płatność. Pierwsza wpłata wróci za około 3 dni.

oznacz moderatorów
Client:44270065
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, pozdrawiam.

oznacz moderatorów