anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Metody płatności za zakupy - PAYPAL

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Witajcie.

Takie pytanie, raczej do załogi Allegro: dlaczego brak możliwości płatności PayPal ?

I jeszcze jedna sprawa, czy istnieje możliwość zmiany metody płatności podczas statusu "płatność w toku" ?

Pomyliłem bank, i mi ustawiło inny. I co teraz ? Nie ma możliwości zmiany metody płatności, tzw. "cofnięcia się".

Jedyne co mogę zrobić, to kliknąć "anuluj zakup" (jeśli jest dostępny, bo nie u każdego sprzedawcy jest) i zakupić wszystkie przedmioty ponownie.

Czy jest na to inne rozwiązanie ?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie odpowiedziałeś sobie sam na 2 pytanie, a na 1 może moderator się wypowie ale zasugeruje że odpowiedź będzie taka że Allegro ma podpisane z tymi operatorami ale może w przyszłości będzie dostępna i ta metoda płatności.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Co Allegro ma podpisane z tymi operatorami?? 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel jak pomyliłeś to anulujesz płatność ( nie myl z anulowaniem zakupu ) i ponownie wybierasz 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/status-platnosci/moja-platnosc-nie-zostala-zakonczona-jak-za...

Status płatności
Jak zapłacić ponownie?
Rozpoczęta
Jeśli przypuszczasz, że płatność nie zakończy się poprawnie, kliknij [Anuluj płatność]. Przycisk ten będzie widoczny po 5 minutach od rozpoczęcia płatności. Następnie ponownie wypełnij formularz dostawy i wybierz metodę płatności.
Anulowana lub Nieudana
Kliknij przycisk [Ponów płatność] i wybierz ponownie opcję dostawy oraz metodę płatności.
 

 

A czemu nie mają Pay Pal bo nie współpracują, maja układ z Payu i przelewy24 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Tego mi brakowało, super, dzięki. Od momentu rozpoczęcia płatności nie minęło 5 minut, pewnie dlatego nic dotyczącego anulowania czy ponowienia płatności nie mogłem odnaleźć.

W kwestii PayPal, wiem że naliczają sobie prowizję od płatności od pewnego czasu, może t obyć zapewne jeden z elementów które odrzucają od wprowadzenia tej metody. Bo API PayPal chyba było darmowe, nie pamiętam. Ale żeby nie było prowizji, to pewnie trzeba by konkretną komercyjną umowę podpisać.

No szkoda, bo akurat miałem zapłacić i w banku coś mnie zblokowało, to ani rusz z żadnej strony. Tylko PayPal mógłby ruszyć.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel zastanów się, rusz googlem!  Kto jest właścicielem PayPal ? Pewien konkurencyjny serwis na "E". Sądzisz że Allegro chce wspierać konkurencję?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel Nie anuluj zakupu, tylko anuluj rozpoczętą płatność, a następnie ponów płatność i wybierz właściwy bank.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Opcja płatności za pomocą PayPal jest dostępna tylko po zmianie waluty na euro w Ustawieniach lokalizacji

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ma podpisaną umowę współpracy, nie rozumiesz? 🤣

oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Pytanie:

  • "Takie pytanie, raczej do załogi Allegro: dlaczego brak możliwości płatności PayPal ?"

 

Odpowiedź:

  • "Aktualnie współpracujemy z dwoma operatorami, sa to PayU oraz Przelewy24. Na ten moment nie planujemy dodania płatności za pomocą PayPal u nas."

 

To nie jest odpowiedź na moje pytanie : )

Zapytałem, dlaczego nie ma płatności PayPal, a nie z kim u mowa i jakie plany przyszłościowe.

oznacz moderatorów
szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@Shadow_Angel 

Zapytałem, dlaczego nie ma płatności PayPal

No i dostałeś odpowiedź:

Aktualnie współpracujemy z dwoma operatorami, sa to PayU oraz Przelewy24. 

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Mam nadzieje, że nigdy nie będzie PayPal na Allegro, tak jak zauważyć można brak tego dziadostwa w polskich sklepach internetowych, może z nielicznymi wyjątkami. Wielu sprzedawców, a nawet kupujących przejechało się na PayPal jeszcze w ubiegłym wieku - teraz ich nikt nie chce.

oznacz moderatorów
malar20
#7 Wielbiciel#

Ale balagan,jedni pracownicy z Allegro pisza,ze jet taka mozliwosc inni ze nie.Faktycznie nie ma takiej mozliwosci ale jako zaloga Allegro powinniscie i udzielac rzetelnych  informacji.Sami sobie przeczycie

oznacz moderatorów
erjot1979
#7 Wielbiciel#

Wielki błąd że nie można płacić PayPal ludzie mieszkający zagranicą a chcący coś kupić na allegro i wysłać do kogoś w Polsce nie mają możliwości kupna .Gdyż wiadomo nie mają konta bankowego Polskiego .Ja niestety mam taką sytuację posiadam PayPal kupuje bezproblemu w innych serwisach czy to na Amz czy **piiip** lub Ali  tam można kupować PayPalem .Myślę że to byłby dobry ruch dla allegro 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Ja rozumiem, że zagranicą, a w szczególności w USA w powszechnym użyciu są jeszcze czeki, ale do płatności na Allegro wystarczą karty płatnicze, kredytowe, zresztą już Polsce przeżytek, zdeklasowany przez BLIK, przynajmniej do płatności internetowych.

oznacz moderatorów
malar20
#7 Wielbiciel#

Witam,niby w opcjach platnosci jest PayPal ale faktycznie nie ma takiej mozliwosci ani po zmianie waluty na euro ani po zmianie lokalizacji.Po zmianie waluty dostepna jest tylko opcja platnosci karta visa.Pracownicy Allegro powinni przetestowac sami opcje platnosci ,zeby moc udzielac wlasciwych odpowiedzi.Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
Client:89913322
#1 Nowicjusz#

Tak to prawda brakuje płatności PayPal 

oznacz moderatorów
krdro
#8 Zapaleniec#

Można zmienić walutę na Euro i przekierowanie do płatności PayPal zostaje odblokowane:

 

krdro_0-1646600578899.png

 

Pewnie rarytas uruchomiony dla funkcji tłumaczenia Allegro na angielski i zmiany kraju na inny niż Polska.

 

Jak komuś przewalutowanie niestraszne, czasem wychodzimy kilka groszy na plus.

oznacz moderatorów
Mombik
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich. Próbuje zapłacic PayPal ale nie idze cały czas brak platnoci

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mombik Płatność do zamówienia nr 083ec5f0-3907-11ee-b61c-3b9f9c8f1e56 jest anulowana, więc spróbuj zapłacić ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów