anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mija praktycznie drugi tydzień od zakupu a sprzedajacy sugeruje że wpłaty nie ma.

Client:40311745
#1 Nowicjusz#

Witam, zakupiłam przedmiot i dokonałam wpłaty przelewem tradycyjnym na poczcie. Mija praktycznie drugi tydzień od zakupu a sprzedajacy sugeruje że wpłaty nie ma. Niestety nie posiadam dowodu wpłaty ale udałam się na pocztę i tam Pani wysłała meil z dowodem wpłaty do sprzedawcy jak sie okzuje mail nie doszedł. Mam jedynie potwierdzenie wysłania maila. Gdzie ja mam teraz szukać tej wpłaty ? Do kogo się zwrócić? Nigdy wczesniej nie miałam takich problemow. Za pomoc z góry dziekuję.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

konto zamknięte
Nie dotyczy

Skorzystałaś z wpłaty do kupującego poprzez blankiet z Allegro Finanse (opłata poza kupie)? 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Idź na pocztę i poproś o kopię dowodu wpłaty - to podstawa. Mając dowód, będziesz mogła zwrócić się do Allegro z wnioskiem o odszukanie wpłaty i przekazanie jej sprzedającemu, jeśli faktycznie jej nie otrzymał i jeśli są jakieś błędy w tytule przelewu. jaki jest status tej wpłaty w zakładce Kupione po kliknięciu Szczegóły? Jeśli Zakończona, sprzedawca otrzymał wpłatę. W przeciwnym razie sprawdź, czy wpłata nie wróciła do Ciebie tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów