anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot gotówki do banku.

seba_0002
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Zakupiłem towar na allegro na raty. Pierwszy wniosek ratalny złożyłem w Alior Banku i dostałem odmowę. Drugi złożyłem w mBanku i został przyznany. Po czym 28.05 o godzinie 15 dostałem e-maila z Alior Bank, że wniosek jednak został uznany. Towar przez to został zakupiony dwa razy. Dzwoniłem do Alior Banku o anulowanie przyznanego mi kredytu i został anulowany. Dzwoniłem do osoby sprzedającej towar o anulowanie jednego zamówienia i anulują. Jedak kazali kontaktować się z Allegro w sprawie zwrotu gotówki za zakupiony towar do Alior Banku. Chcę wiedzieć co trzeba zrobić żeby gotówka została zwrócona do Alior Banku żebym nie spłacał dwóch kredytów?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. Sprzedawca zwróci wpłatę przez Allegro Finanse do banku (nie na Twój numer konta) i Twoja umowa kredytowa zostanie rozwiązana.

oznacz moderatorów