anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mimo anulowania zakupu sprzedawca wysłał przesyłkę.

Pawel323f_2005
#8 Zapaleniec#

Witam. Po 3 dniach od zakupu, z powodu braku wysyłki ze strony sprzedającego, anulowałem zakup. Mimo to po kilku godzinach sprzedający wysłał paczke wbrew mojej woli do paczkomatu. Problem jest w tym że czekam jeszcze na inne paczki i może zostać wrzucona do multiskrytki a ja nie chcę jej odbierać. Na stronie inpostu nie ma nic na temat odbioru np. tylko jednej paczki. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pawel323f_2005 Jeśli paczka trafi do multiskrytki, pozostaje ją odebrać i następnie zwrócić przedmiot, skoro już go nie chcesz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Pawel323f_2005 Po anulowaniu zakupu przed wysyłką, sprzedawca wysłał paczkę na swój koszt i swoje ryzyko, czyli nie musisz jej odbierać. Jeśli to będzie jakaś multiskrytka, odbierz przesyłki, ale wcześniej poinformuj tego sprzedawcę, że odbierasz jego paczkę tylko z tego powodu, aby otrzymać inne. Domagaj się zwrotu całej wpłaty, a jeśli sprzedawca chce odzyskać przedmiot, powinien go odebrać od Ciebie własnym transportem. Będzie problem, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów