anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Może by tak wprowadzić blokadę sprzedawców?

MAMY ROZWIĄZANIE!
hadeszhadesu
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki pomysł. Dzisiaj licytowałam przedmiot i złożyłam ofertę na 3sek przed końcem i okazało się że sprzedawca ograniczył mi możliwość licytacji. Sprawdziłam i  zablokował mnie dawno temu za regulaminowe odesłanie przedmiotu (14dni bez powodu), nawet tego nie pamiętałam. Może by tak wprowadzić dla kupujących listę zablokowanych sprzedawców, trafia taki na moją listę i wogóle nie wyświetlają mi się jego oferty? Po co tracić czas, a jak by im ograniczyć zasięgi to może by nie blokowali bez powodu? . Można to zgłosić do Allegro?

Ps. Nie "bawię się w allegro". Mam kilka blokad od sprzedawców outletów, a to oni tracą często mój czas wystawiając uszkodzone jako "sprawne" albo śmieci jako "nowe". 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@hadeszhadesu Mam kilka blokad od sprzedawców 🙂

A ja wcale od 15 lat, pewnie bez powodów Cię nie blokują 😄

To po co kupujesz powystawowe, po zwrotach itp. przecież to bardziej niż pewne że coś będzie nie tak 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Nie "bawię się w allegro". Mam kilka blokad od sprzedawców

 

@hadeszhadesu 

Odwracasz kota ogonem ale w jednym masz rację

Allegro nie powinno wyświetlać ofert Sprzedawcy Kupującym, którzy są u nich zablokowani

 

 

oznacz moderatorów
hadeszhadesu
#7 Wielbiciel#

Odpowiedz wyżej 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak ktoś kupuje z głową a nie na pałę ,nie musi robić zwrotów i nikt go nie wpisuje na "zaszczytną " listę nieaktywnych. 

oznacz moderatorów
hadeszhadesu
#7 Wielbiciel#

Odpowiedz wyżej

oznacz moderatorów
hadeszhadesu
#7 Wielbiciel#

Ja kupuje na allegro od ponad 20lat. Kupuję dużo ok 300 paczek rocznie i mam kilka, a dokłanie trzy blokady. Przy tej ilości paczek zwróciłam może 5 razy rzeczy kupione na wyrost, a wszystkie pozostałe zwroty są tylko z winy sprzedawców. Sprzedawcy outletów mają taką zasade "może nie zwróci" i nietylko naginają stan ale wręcz niesprawdzoną rzecz sprzedają jako nową. Outylety kupuję bo mi się to opłaca, kupuję też uszkodzone rzeczy, nie ma problemu (często naprawa trwa 0,5h albo kosztuje kilka złotych) tylko sprzedawca musi pisać prawdę, a ja wiedzieć za co płacę. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Temat czarnej listy sprzedawców poruszano bardzo często, jednakże za każdym razem mimo wzbudzania trochę emocji garstki forumowiczów przechodził w niebyt.

Jednkaże @hadeszhadesu poruszełeś tu ciekawy temat straty czasu na obserwowanie ofert, z których i tak ze względu na blokadę nie możesz skorzystać. Całkiem zrozumiałe jest, że można poczuć się w takiej sytuacji jakby ktoś w pysk strzelił. 

Może by spojrzeć na ten problem inaczej i zamiast konstruować nową "czarną listę", to z automatu nie wyświetlać ofert sprzedjącego osobom na jego liście dodanych. 

oznacz moderatorów
hadeszhadesu
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za merytoryczną odpowiedz

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@hadeszhadesu kiedyś chyba był dodatek/rozszerzenie do płonącego lisa gdzie było można wpisywać sprzedawców

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@hadeszhadesu@Client:44052296  Oczywista że jest to czego szukasz, nazywa się to dodatek  Pomocnik Allegro  dla Chrome, do firefoxa też jest. Tylko ze to ty musisz zdefiniować których sprzedawców nie chcesz oglądać.

oznacz moderatorów