anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Można wystawiać recenzje ale tylko takie które podobają się cenzorom allegro?

pawzdy
#8 Zapaleniec#

pawzdy_0-1592505705101.png

Co tu jest recenzją sprzedawcy? Tak tylko pytam, może ktoś mnie oświeci?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

kostas11
#21 Demiurg#

@pawzdy brak załącznika 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

 Zaznacz 5 gwiazdek i wpisz ten sam tekst - zobacz, czy pojawi się żółty komunikat 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Też się pojawi. Musi usunąć słowo "sprzedałem". Próbowałam na swoich zakupach.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ja też, wystarczy wpisać "sprzeda" i już blokada 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 No właśnie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pawzdy Słowo "partia"

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, ale PO-PiS 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Czyli norma teraz!!A jak twój przyjaciel "analfabeta"?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, kolega "dmuchana lalka" - bo nic do niego nie trafia, ciągle się boi, że popuści (powietrze) 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Patryk0701No i puszczał na mnie jak nie miał ciebie pod"ręką".

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pawzdy Słowo "sprzedałem". Zablokowali wszystkie słowa,które mogą się kojarzyć ze sprzedawcą. Spróbuj napisać bez niego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pawzdy
#8 Zapaleniec#

Dzięki wszystkim za odpowiedzi smile Ale......... zaraz gdzie zakopał się moderator, może jakiś komentarz Allegro co do swojej polityki cenzuralnej? A może oni nie mają nic wspólnego z tym portalem? (Allegro)

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dobrze , że jakoś intrweniują niekumaty klient opisuje jak to sprzedawca go oszukał itp itd , a slowa na temat produktu nie ma .

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@mdrogeria Dokładnie, niejednokrotnie miałem sytuację, że klient przeczytał opinie o przedmiocie który sprzedaje kilkunastu sprzedawców i kupujący u innego sprzedawcy skomentował czas wysyłki i przebieg transakcji a później mój klient dzwoni do mnie z pytaniem czy te opóźnienia nadal występują pomimo, że z tym produktem nigdy nie miałem opóźnień a komentarz nie dotyczył mnie. Dlatego powiązanie produktów mnie troszkę irytuje bo kupującym mylą się komentarze z oceną produktu, w ocenie produktu oceniają transakcję a w komentarzu dla sprzedającego oceniają produkt...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawzdy Słowo "sprzedam" system powiązał automatycznie z oceną sprzedawcy, a nie produktu. Nie ma tutaj błędu, a już tym bardziej cenzury. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pawzdy
#8 Zapaleniec#

Zaraz, czegoś nie rozumiem. To u Was rządzi "system" czy człowiek? Myślałem że to człowiek powinien poprawić maszynę gdy się myli! Czyżby według Was słowo "sprzedam" było równoznaczne z "oszust","złodziej","bandyta"? Dla mnie to tłumaczenie to proszę się nie obrazić debilizm.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pawzdy wirtualny świat gdzie żądzą roboty fajne to allegro .

oznacz moderatorów

thebarthez
#8 Zapaleniec#

Przepraszam Panią, a jaka jest definicja cenzury?

Bo czy sugeruje Pani, że gdy człowiek ustawia algorytm na znajdowanie słów-kluczy i na podstawie tego zezwala lub nie na wystawienie komentarza, to ponieważ człowiek nie robi tego za każdym razem bezpośrednio to nie jest już cenzura? W tej sytuacji pozwoliłbym sobie zapytać po jakiej szkole Pani jest ale odpowiedź na to pierwsze pytanie, na które Pani nie odpowie, byłaby już dla mnie całkowicie wystarczająca.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie żeś wyszukał taki stary post?😁

oznacz moderatorów