anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało obciążone, dlaczego płatność na Allegro ma wciąż status w toku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
smorawinski
#1 Nowicjusz#

Pół godziny temu, chciałem kupić coś na Allegro a tu BLIK zniknął z opcji płatności.

Wybrałem więc przelew a potem już w banku BLIK. Zapłaciłem, wszystko poszło ok. Zdjęło z konta bankowego pieniądze, a w Allegro cały czas "płatność rozpoczęta".

Gratulujemy Allegro.

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40
enamorado
#2 Obserwator#

u mnie to samo 😕

oznacz moderatorów
bastek0308
#7 Wielbiciel#

Też mam ten sam problem. Jest tylko informacja że czeka na potwierdzenie płatności

oznacz moderatorów
R_K_S
#2 Obserwator#

Czekać do końca następnego dnia ? Czyżby PayU wysyłało pieniądze klientów na szybkie lokaty czy co w kulki lecą i tyle 😕

oznacz moderatorów
Chicken82
#7 Wielbiciel#

U mnie jest to samo. Rozmawiałem z konsultantem i powiedział mi, że czas księgowania wpłaty jest do końca dnia następnego ☹️ Czyli pewnie mają awarię bo zawsze trwało to minutę.

oznacz moderatorów
d_kicun
#7 Wielbiciel#

To prawda co do czasu księgowania, ale maile z PayU w ogóle nie przychodzą o rozpoczętej transakcji.

oznacz moderatorów
Client:46430810
#2 Obserwator#

Zapłaciłam za zamówienie blikiem ponad godzinę temu. Nadal pokazuje płatność w toku, a z konta pieniądze są ściągniete

oznacz moderatorów
Client:82855981
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem produkty ściągnęło mi kasę z konta anulowałem zakup jeszcze raz kupiłem przez Allegro pay dalej ta sama sytuacja

oznacz moderatorów
kURISSU
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Chętnie podepnę się pod temat, miałem dokładnie tak samo. Ściągnęło pieniądze z konta, sprzedający ich nie otrzymał, anulowałem zakup. Co teraz? Co z moimi pieniędzmi?

oznacz moderatorów
Client:62874092
#7 Wielbiciel#

Mam podobnie, kupiłem coś, zapłaciłem ale sprzedawca ma oznaczone jako niezapłacone 

oznacz moderatorów
Baetels
#7 Wielbiciel#

Dziś kupiłem produkt na Allegro. Wybrałem przelew w mBank'u, Allegro mnie przekierowani do banku, dokonałem płatności, pieniądze zostały pobrane z konta i już mogę pobrać potwierdzenie przelewu. Ale na Allegro jest ciągle oczekiwanie na potwierdzenie przelewu już od ponad godziny. Normalnie było to błyskawicznie.

oznacz moderatorów
mary-lou
#2 Obserwator#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry

dwie godziny temu opłaciłam zamówienie, pobrało mi pieniądze z konta a płatność przy zamówieniu nadal jest w toku.

Sprzedwaca nie może wysłać bo nie ma płatnośći, ja nie mogę anulować wpłaty bo już ode mnie wyszła.

Co zrobić?

oznacz moderatorów
emiliaannagoral
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, ale płatność Blikiem 😕 

 @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ czy to globalna awaria?

oznacz moderatorów
Gabri3la_P
#2 Obserwator#

ten sam problem, płatność przelewem

oznacz moderatorów
myki
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem. Od kilku godzin "płatność w toku", mimo, że pieniądze zostały pobrane z konta. W moim przypadku Google Pay. Wcześniej nie miałem takich problemów. 

oznacz moderatorów
BeKa_87
#3 Debiutant#

to samo u mnie allegro nie odpowiada na maile

oznacz moderatorów
Gabri3la_P
#2 Obserwator#

Kupiłam zamówienie za ok. 50 zł używając karty podarunkowej 50 zł. Obowiązkową złotówkę zapłaciłam przelewem w Alior Banku. Zauważyłam, że ta złotówka już została pobrana z mojego konta i wszystko powinno działać w porządku. 
Warto zaznaczyć, że stworzyłam konto dziś, oraz należy ono do Allegro Junior, jednak nie powinno sprawiać to problemów. czekam ok. godzinę, a status zamówienia nadal nie uległ zmianie. Co robić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
edge1976
#2 Obserwator#

Godzinę temu zaplaciłam BLIK, sprawdziłam - konto zostało obciążone, ale  cały czas  widniej w statusie "płatność w toku" . Pierwszy raz mam taką sytuację. Co z tym zrobić?

oznacz moderatorów