anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane a wraz z nim Cała rodzina!?...

hercrust
#1 Nowicjusz#

Czy ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób można z nimi "wyjasnić sankcje" na koncie skoro w odpowiedzi otrzymuję gadkę o niezmiennym stanowisku wobec blokady. Nie była to nawet odpowiedź na moje pytanie tylko wklejona gadka o ich stanowisku wobec blokady (nałożonej już od lat).

Sufit monopolu na rynku już wam na łeb spadł? Blokujecie dosłownie każdą osobę która znajdzie się w zasięgu mojego Wifi? Dajcie spokój żeby zablokować możliwość posiadania konta wszystkim domownikom!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@hercrust  W żaden, tu nikt łącznie z moderacją nie poda Tobie żadnych wiadomości tylko dział bezpieki, Przykro.

oznacz moderatorów

Autozaslony
#11 Animator#

Ale z działem bezpieki nie ma kontaktu, więc dokładnie "w żaden" :D:D:D

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zwołaj rodzinę ,zrób sąd rodzinny może uda ci się dojść kto złamał regulamin ,a tak serio to nawet będąc na wakacjach i korzystając z miejscowego w-fi możesz narazić się na blokadę . 

oznacz moderatorów

Autozaslony
#11 Animator#

Jest jeden plus, jak jakiś sąsiad włamie Ci się na router i będzie chciał kogoś oszukać na allegro to też go zablokują:)

A tak serio, to współczuję.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Tak zablokują, bo tak łatwiej.

oznacz moderatorów

Becia51095
#9 Pomysłodawca#

Bo tutaj rządzi prawo Kima z Korei. Popełni 1 błąd, cała rodzina idzie pod sąd. Najlepiej zatrudnij się w allegro, zaloguj się na swoje konto i obserwuj czy nie zablokowali swojego konta. Prawdopodobnie nie zablokują, bo są ponad prawej tak jak Kim Dzong Un 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#14 Krzewiciel#

Dział bezpieczeństwa Allegro jest żywcem skopiowany z Paypala sprzed lat. Tylko jak Paypal dostał  bolesną karę to sie opamiętał. A w Allegro, niestety nadal to wygląda właśnie tak...

eightbitclone2_0-1729969415804.png

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hercrust powiem Ci odkąd jest to forum, tylu się odgrażało i nikt nic nie wywalczył ani nigdzie nie zgłosił, więc coś czuję że allegro miało rację 🙂

Rozumiem że Tobie zablokowali a potem domownikom, więc powiedz tak szczerze były to ich konta do których nie miałeś dostępu, tylko oni się logowali i tylko oni z nich korzystali ? jak tak to udaj się do rzecznika konsumenta i ciągnij sprawę dalej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów