anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zawieszone, co mogę zrobić?

neo0311
#7 Wielbiciel#

Witam.

Od dłuższego czasu mam zablokowane konto,nie tylko na możliwość sprzedaży ale i także nie mogę niczego zakupić.

Konsultanci z którymi piszę nie potrafią napisać z jakiego powodu to konto jest zawieszone,w czym naruszyłam regulamin.

Jedynie podają lakoniczne wypowiedzi o tym ze muszę zweryfikować konto,czy aby to na pewno ja mam dostęp do konta.

Jedynym sposobem jak piszą jest wysłanie skanu dokumentu tożsamości z selfie.

Problem w tym że nie chcę wysyłać zdjęć dokumentu tożsamości w czasach kiedy na każdym kroku czai się oszust albo czyta się o masowym wycieku danych osobowych,poza tym już kiedyś zostałam oszukana w sieci.

Chyba jest inny sposób na weryfikację tożsamości.

Zablokowano mi możliwość zakupów,w sytuacji kiedy mam raty od nowa oraz kartę wirtualna za którą ponoszę koszty a nie mogę z niej korzystać.

 

Pozrdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neo0311 tak jak pisaliśmy w wiadomościach e-mail, weryfikacja jest dobrowolna, a skany dokumentów są niezwłocznie i trwale usuwane z naszych serwerów. Chcemy mieć pewność, że z konta korzysta uprawniona do tego osoba.
Rozumiem Twoją ostrożność, jednak przesłanie skanu dokumentów, o które prosiliśmy jest jedynym sposobem na weryfikację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jerry0311
#8 Zapaleniec#

bla bla wciąz ta sama śpiewka.

A wciąż nie podaliście powodu,dlaczego przeprowadzana jest ta weryfikacja?

Macie jakies sygnały że ktoś inny używa tego konta?Czy zgłaszałam jakieś nieprawidłowości?

Gdzie złamałam regulamin że zablokowaliście mi konto?

Jesteście coraz to gorszym serwisem,a wasze wypowiedzi są mało kompetentne.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czas coś zmienić z tymi skanami dowodów, w sieci nic nie ginie.🤔

oznacz moderatorów

jerry0311
#8 Zapaleniec#

Potem wychodzą takie kwiatki jak wypływ danych,a ludzie dostają zawiadomienia o niespłaconym kredycie

oznacz moderatorów