anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje zamówienie nie jest realizowane, co powinienem zrobić?

Client:92235682
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pewną sprawę. Zamówiłem 2 dni temu słuchawki od pewnego pana. Po dokonaniu wpłaty poprostu odłożyłem telefon z myślą ze moje zamówienie juz sie realizuje, spojrzałem około 5 godzin pózniej spowrotem na allegro jednak paczka nadal nie była nawet realizowana.. Jest tak do dzis. Nadal pan nie wysłał paczki gdy miała dojść już 9 listopada. Nie był to pan z Allegro Lokalnie oraz miał 99.9 oceny. Mam czekać czy muszę coś robić?

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:92235682 to w piątek powinien nadać + 2 dni na doręczenie czyli poczekaj do wtorku i w środę napisz do sprzedawcy że rezygnujesz bo paczka nie została nadana w terminie i prosisz o zwrot kasy, pamiętaj że z powodów błędów systemowych nr może się nie pojawić a paczka może być w drodze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie używam apki, ale co za problem dla kupującego sprawdzić ofertę w przeglądarce, jak człowiek?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:92235682 allegro podaje przewidywany czas dostawy nie wiążący, tu stanowisko allegro więc kilka dni wte czy wewte nic nie zrobisz 🙂 co nie zmienia faktu że powinien nadać w zadeklarowanym czasie !

czs.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów