anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety i Kupony

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dominik1947
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Mam pytanie. Kupiłem zabawkę na allegro (playmobil) powyżej 120 zł i przyznano mi 10 monet Allegro z możliwością ich wymiany na kupon. Kupiłem kolejną zabawkę też playmobil za 170 zł i takich monet już nie przyznano.
Dziś zapłaciłem z użyciem karty płatniczej, gdzie również była opcja zapłać kartą a zostanie Ci przyznanych 10 monet i nic.

Ktoś pomoże w temacie? Będę wdzięczny

Pozdrawiam

Dominik

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Dominik1947 a był drugi zakup oznaczony monetami ?

Co do płatności kartą trzeba zerknąć w regulamin https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-plac-karta-i-zgarnij-ekstra-monety-Bvgy4emE5s9

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom posiadającym Konto, którzy:

    a. przystąpili do Promocji („Uczestnicy Promocji” lub “Uczestnicy”) zgodnie z ust. 13 poniżej, oraz

    b. od dnia 15.10.2019 r. do dnia 15.10.2020 r. nie dokonali żadnej płatności Zapisaną kartą płatniczą w koncie na Allegro, zarówno w ramach płatności za zakupy na Allegro, jak i jako zapłata za Pakiet Smart!.

  2. Z zastrzeżeniem spełnienia warunków określonych w ust. 1 powyżej, aby otrzymać Monety promocyjne Uczestnik musi spełnić poniższe warunki:

    a. Uczestnik Promocji, który nie posiada żadnej Zapisanej karty płatniczej lub posiada Zapisaną kartę płatniczą, jednak zamierza zapisać i używać innej karty płatniczej musi wykonać łącznie następujące czynności:

    i. w Okresie trwania Promocji zapisać kartę płatniczą w Koncie Allegro, podczas dokonywania płatności za Transakcje na Allegro, która w Okresie Promocji ani jeden dzień przed jego rozpoczęciem nie była zapisana na żadnym Koncie na Allegro oraz

    ii. przy kolejnej płatności w Okresie trwania Promocji dokonać płatności za Transakcje na Allegro o minimalnej wartości 40 zł (bez kosztów dostawy), przy użyciu Zapisanej karty płatniczej.

    b. Uczestnik Promocji, który posiada Zapisaną kartę płatniczą, jednak nie dokonywał płatności żadną Zapisaną karta płatniczą na Allegro w okresie wskazanym w ust. 1 powyżej, musi w Okresie trwania Promocji dokonać płatności za Transakcje na Allegro o minimalnej wartości 40 zł (bez kosztów dostawy), przy użyciu tej, wcześniej Zapisanej karty płatniczej.

  3. Monety zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 3 dni roboczych od ostatniego dnia każdego z etapów Promocji:

    a. I etap :16.10-16.11

    b. II etap: 17.11-20.12

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Dominik1947
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odp. Napisałem do Allegro i okazało się, że Monety przyznane były tylko jednorazowo za zakup w dziale Zabawki. Co do płatności kartą sprawę przekazano do działu związanego z płatnościami. Zazwyczaj było tak, że gdy kupowałem przedmiot oznaczony Monetami, te od razu przechodziły na moje konto wraz z wykonaniem płatności. Tym razem tak się nie stało, stąd też padło moje pytanie.
Pozdrawiam

D.

oznacz moderatorów