anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety

katarzynka2909
#7 Wielbiciel#

Chciałam dokonać zakupu konkretnie firanki i miałam do wykorzystania 20 monet.Niestety nie mogłam zrobić przelewu.Zakup ten anulowałam.Po 15 minutach u tego samego sprzedawcy kupiłam te firanki,ale już nie mogłam wykorzystać monet,bo ich nie miałam na swoim koncie.Zaplacilam więc całość bez wykorzystania monet.Niestety monety niewykorzystane nie trafiły na moje konto.Czy odzyskam monety?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak w ciągu 24godz ale pod warunkiem ze masz anulowaną płatność.

oznacz moderatorów

katarzynka2909
#7 Wielbiciel#

Płatność mam anulowaną.Minęło już więcej jak 24 godziny i w dalszym ciągu nie mam monet 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynka2909 Zakupu dokonałaś 3 razy, jedna płatność była anulowana, druga zakończona poprawnie, a trzecia - ta z monetami - rozpoczęta. Teraz ta ostania również została anulowana, więc kupon powinien być wkrótce ponownie dostępny do wykorzystania w koszyku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@katarzynka2909  Nie, monet już nie odzyskasz,  wróci kupon na twoje konto.  Kupon trzeba wykorzystać w ciągu 14 dni podczas kolejnego zakupu.

To taka nowa promocja Allegro:  dać, ale tak żeby nie stracić i jeszcze przy okazji zachęcić klienta do kolejnych zakupów....

oznacz moderatorów