anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na czym polega licytacja produktu?

ozog123
#7 Wielbiciel#

Witam, na czym polega licytacja produktu jesli ktos zalicytuje, poniewaz  byla licytacja 12 osob z kwota np 325zl i moglem dac o 5 zl wiecej a po licytacji sie okazalo ze to nie byla najwyzsza oferta bo ktos dal juz wczesniej  wieksza oferte  np 400zl i nie zostal przebity i wygral, to skad to odniesienie do tych 325zl przed zakonczeniem licytacji skoro juz wtedy byla osiagnieta wieksza kwota 400.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ozog123  poczytaj o licytacji. O kwotach maksymalnych, o kwotach postąpienia i o kwocie maksymalnego wyświetlania w ofercie.

Jak działa licytacja?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ozog123 Bo to mógł być automat licytujący, któy podbija stawkę w ostatnich sekundach licytacji. Wcześniej nawet Allegro nie zna tej kwoty ustawionej w automatach aukcyjnych.

oznacz moderatorów

ozog123
#7 Wielbiciel#

A np jak nikt mnie nie przebije i wygram to po zakonczeniu aukcji place aktualna cene czy ta jaka maksymalnie podałem ze jestem w stanie zaplacic.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ozog123 płacisz tą aktualną a nie te maksymalną podaną przez Ciebie. jednym słowem tyle co pokazuje allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ozog123 Płacisz taką cenę z jaką zakończyła się licytacja. Czyli np ustawiłeś w automacie 500, a skończyło się na 400 to płacisz 400. Automat licytuje zgodnie z zasadami licytacji jak normalny człowiek (tak samo jak byś siedział przy komputerze i sam przebijał kolejnych licytujących) do momentu aż skończy się założona przez Ciebie kwota. I też potem odpuszcza.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z jednym zastrzeżeniem że to licytacja na zwykłym Allegro, bo na AL nie działa tak że licytują BOTy.😁

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Działa dokładnie tak samo, tylko że każde podbicie w ostatnich sekundach przedłuża czas licytacji o 5 minut. I tak do końca, aż skończy się zadana kwota, ktoś da wyższą lub zrezygnuje.

oznacz moderatorów