anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie da się zadać pytania sprzedającemu- NIE ŁADUJE SIĘ

MAMY ROZWIĄZANIE!
ftalo
#7 Wielbiciel#

Kolejna modernizacja i przestało się dawać zadawać pytanie. To co na zdjęciu poniżej ,tak trwa w nieskończonośc. Nie pojawia się wcale panel do zadawania pytania. Czy ktoś to naprawi? Przeglądarka Firefox, oraz K-meleon. Adblock wyłączony ,rozszerzenia także. Chciałbym móc zadawać pytanie za pomocą normalnego formularza.
Jeśli tego nie naprawicie,to będę zmuszony robić zakupy bez pytania a następnie odsyłać produkty ,bo było coś nietak z aukcją,jako powód podam nie działa formularz NIE Z MOJEJ WINY ,ciężko będzie bardzo

obraz1.jpg

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40
xyz96
#21 Demiurg#

Użyj przeglądarki Chrome. 

oznacz moderatorów
ftalo
#7 Wielbiciel#

Nie mam takiej możliwości na moim komputerze. K-meleon w najnowszej wersji 76.3 , wszystkie strony działają, pytania także zadawałem jeszcze miesiąc temu bez problemu

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ftalo Przekazałam Twoje zgłoszenie do naszego zespołu technicznego. Kiedy otrzymam odpowiedź, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ftalo Korzystasz z WinXP? System zaktualizowany?

@Knowhere Pamiętasz podobny problem? Była chyba jakaś określona aktualizacja pod to 🤔

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Owszem, ale pod W7.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ftalo Nie wspieramy przeglądarki K-Meleon, więc nie możemy się odnieść do problemów z nią. 

Żeby nieprawidłowości ustąpiły, sugerujemy aktualizację systemu do nowszej wersji, co umożliwi skorzystanie z aktualnych wersji Firefox, Chrome i innych przeglądarek, które wspieramy.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ftalo
#7 Wielbiciel#

Tak jak wspomniałem nie mam możliwości żadnych przesiadek na żadne systemy ,niczego nie będę kupować ani wymieniać gdyż nie widze takiej potrzeby,bo wszystko śmiga ,a zadawanie pytań było możliwe do niedawna . Chciałbym aby formularz był nadal prosty tak jak dotychczas. Myślę że skoro mogę kupować,licytować ,obserwować i wszystko pod firefoxem, to również powinno działać zadawanie pytań sprzedawcom.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ftalo "Tak jak wspomniałem nie mam możliwości żadnych przesiadek na żadne systemy ,niczego nie będę kupować ani wymieniać gdyż nie widze takiej potrzeby,bo wszystko śmiga" - a więc mówisz, że na bezpieczeństwie Ci nie zależy, a dziury w nieaktualnym oprogramowaniu Ci niestraszne?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ftalo Może po prostu już czas zmienić system operacyjny (niewspierany już nawet przez producenta od stycznia 2014)😏
Co do przeglądarek, to ostatnia wersja Firefoxa dla XP wyszła ponad 2 lata temu (a o K-Meleon lepiej nie wspominać, bo to już ponad 5 lat).

O co chodzi, pisałem raptem 2 dni temu tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/nie-widze-swoich-ofert-w-moje-...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ftalo
#7 Wielbiciel#

U mnie jest sprawa trochę innego kalibru, bo windows 7 ,to ja tu miałem, zresztą nie ma co ukrywać że działa szybciej i wydajniej od xp podczas serfowania po internecie i ogólnie. Ale niechcący go zniszczyłem rok temu instalując xp na drugiej partycji i nie mogę odzyskać ,próbowałem ale za dużo roboty. Po drugie,nie mam klucza do win7 i znowu kombinacje i instalowanie wszystkiego na nowo- nie mam czasu, siedzę na XP i już. A windows 10 to już w ogóle czarna magia i wodotryski, więc nawet nie pytaj, to już nie moja epoka.
I z jednym się nie zgodzę - nie ,nie ma przepaści w IT, technologia niewiele się rozwinęła, zmieniły się tylko nazwy i wygląd ,wydajność wielu programów, ale robią nadal to samo co kiedyś. Czy allegro bardzo się zmieniło od 15 lat? Nie, nadal robimy to samo z tą samą szybkością, ale wygląd jest inny i doszła obsługa na smartfonach.

A wracając do tematu, allegro już naprawiło problem, można zadawać pytania pod przegladarką firefox 52.9 ESR.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ftalo Skoro W7 działa szybciej, to po co siedzieć na XP, który działa wolniej i jest bardziej dziurawy (tak samo jak stare wersje przeglądarek)?
Skoro nie masz klucza (który obecnie można kupić za grosze), to jak zainstalowałeś go rok temu?
Przecież instalacja i konfiguracja W7 (bez oprogramowania), to góra godzinka roboty.

Mówisz że allegro nie zmieniło się na przestrzeni lat? No nie wiem https://web.archive.org/web/*/allegro.pl
I owszem, kiedyś allegro było bardziej responsywne niż obecnie.

Nie ma przepaści? To spójrz gdzie dziś jest Flash Player (który za niecałe 3 miesiące na dobre trafi do muzeum techniki) i HTML5, a gdzie te technologie były powiedzmy 4 czy 5 lat temu😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ftalo No jest różnica między XP a WIN10.

oznacz moderatorów
ftalo
#7 Wielbiciel#

A czy mi robi różnicę ,czy film oglądam z użyciem flash czy html5?No wybacz. Na laptopie allegro się nie zmieniło pod wzledem użyteczności, a wręcz się popsuło ,bo kiedyś wiecej ludzi sprzedawało i w prosty sposób ,prostymi formularzami html/php. Cała rewolucja nastąpiła ale w smartfonach, bo one mają szczególne wymagania. Już nie wspomnę że kupowanie czegokolwiek poprzez smartfon to jak loteria-nigdy nie wiesz co otrzymasz i czy nie przepłaciłeś, ale to zupełnie inny temat, a to nie miejsce na luźne pogadanki. Podsumowując ,tak trzeba zmienić system,bo chodzi wolno

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ftalo Ano robi, bo na starszym systemie i wersji przeglądarki pewne rzeczy mogą działać źle (albo w ogóle), mogą też mieć muła przy wyższych rozdzielczościach (bo XP w mojej ocenie radzi sobie o wiele gorzej w wielordzeniowymi procesorami, niż taki W7). Poza tym dziurawe oprogramowanie - serio Cię to nie martwi? Zobacz ile dziur połatano od Firefoxa 52 (którego używasz) https://www.mozilla.org/en-US/security/known-vulnerabilities/firefox/ oraz ile wyszło nowości, zmian i poprawek https://www.mozilla.org/en-US/firefox/releases/
Nadal twierdzisz, że nic się nie zmieniło przez ostatnie kilka lat?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
johnkarthy
#8 Zapaleniec#

Mam win10 z Chrome i najnowszymi aktualizacjami. 

Problem dokładnie taki sam.
Nie działa pytanie i strona o sprzedającym

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@johnkarthy Sprawdź proszę, czy kiedy korzystasz z innej przeglądarki, problem sie powtarza.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
johnkarthy
#8 Zapaleniec#

OK, 
W Internet Explorer wszystko działa poprawnie.

Gdzie zatem jest pies pogrzebany?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@johnkarthy Może formularz jest blokowany przez jakiś dodatek do przeglądarki?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
johnkarthy
#8 Zapaleniec#

Odpaliłem w trybie bez dodatków i nic to nie pomogło

 

oznacz moderatorów