anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostałem całego zwrotu gotówki

MAMY ROZWIĄZANIE!
zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

Witam, nie dostałem całego zwrotu gotówki mimo, że sprzedawca zwrócił całość,

do zwrotu było 87złi tyle zwrócił mi sprzedawca lecz dostałem tylko 74zł, allegro mi odpisało coś takiego lecz nic z tego nie rozumiem😂 to znaczy, że zwróciliśmy tą brakującą kwotę czy nie?

W związku z płatnością za zamówienie "Allegro Pay", środki zwrócone przez Komg_Sklep przez Allegro Finanse zwiększają środki dostępne w usłudze.

 

Harmonogram spłat widoczny jest w poniższym linku:

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay

 

Jeżeli jednak Sprzedający zwrócił pieniądze przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacono zakupy - zwracamy nadpłaconą kwotę.

 

zbyniek16081996 otrzymuje Pan wówczas przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zbyniek16081996, czy możesz podać numer tego zamówienia? Gdy opłacasz zakup metodą Allegro Pay, sprzedający może zwrócić Ci środki przez Allegro Finanse i wtedy zwrot zasila Twój limit Allegro Pay (limit powiększa się o zwróconą kwotę).  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

81c2466-b90b-11ec-aafe-b73eb7213825 

zgłosiłem zwrot przedmiotów na kwotę: 87,94 zł i rzeczywiście sprzedawca tyle zwrócił lecz ja mam pokazane, że otrzymałem tylko 74zł

zwrot.png

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zbyniek16081996, zweryfikuję to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zbyniek16081996, już wszystko jasne. 🙂 Sprzedający zwrócił poprawną kwotę, ale źle to zaznaczył w formularzu zwrotu przedmiotów (pomylił przedmioty), dlatego kwota w częściowym zwrocie wygląda na niższą niż w rzeczywistości. Natomiast na Twoim koncie powinien być zwrot w wysokości 87,94 zł. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 Bo tak jest, jak sprzedajacy zwraca środki to one zwiększają twój limit w Allegro Pay, a ty jak masz nadpłatę to możesz ją wypłacić i robisz to wypełniając w panelu Pay nr konta bankowego.

oznacz moderatorów