anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostałem pełnego zwrotu od Allegro...

MAMY ROZWIĄZANIE!
Spawacz_Adam
#8 Zapaleniec#

Witam w pierwszym poście.

Mam problem, zrobiłem zakupy na Allegro wykorzystując kod z jednego programu typu benefit (jest to program lojalnościowy dla pracowników), na kwotę 100 zł.

Kupiłem spodnie, dopłaciłem 135 zł, w tym 35 zł z karty mi pobrało. Niestety spodnie nie pasują, mają zły krój, tak więc odesłałem je. Sprzedawca zaakceptował, no i wysłał zwrot, jak teraz patrzę na maila z Allegro, zostanie mi oddane tylko te 35 zł...

Te 100 zł wyparowało... wynika to z maila od Allegro o zwrocie, w sumie bym zrozumiał jakbym dostał środki, te 100 zł na ponowne wykorzystanie w ramach kolejnego zakupu na Allegro, ale nic nie ma w saldzie lub w mailu systemowym.

Przeglądałem pomoc i nie widzę podobnego tematu, a że Allegro się pozmieniało to nawet nie wiem jak skontaktować się bezpośrednio...

Program benefit jest taką premią dla pracownika, tylko że można go wykorzystać płacąc zamiast gotówki. No i znaczy, że Allegro zabrał sobie tą kasę?

Kontakt ze sprzedawcą był szybki, okazało się, że te spodnie wojskowe mają specyficzny krój, trzeba trafić, aby leżały - sam to powiedział mi podczas rozmowy... więc nie było żadnego problemu ze zwrotem, tylko że Allegro zrobiło mi niespodziankę...

Ktoś może wie, czy tą kasę da się jakoś odzyskać? w formie jakiegoś kodu na kolejny zakup? czy coś w ten deseń? lub jak można skontaktować Allegro przez e-mail czy chat...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Po otrzymaniu zwrotu wpłaty sprawdź tutaj; https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony

Jeśli kod-bon-kupon nie wróci, zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

 

oznacz moderatorów
Black-Brown
#7 Wielbiciel#

Czy sprawa została rozwiązana pozytywie? Mam ten sam problem. Kupiłem towar wykorzystując voucher, który dostałem z Banku do wykorzystania na Allegro. Płaciłem voucherem i dopłacałem kartą kredytową. Zakupioną kurtkę musiałem zwrócić gdyż była za mała. Po zwrocie dostałem informację  na maila, że zwrócona będzie kwota pobrana z kart kredytowej a o reszce żadnej informacji. Wcześniej wyczytałem w regulaminie, że powinni zwrócić w postaci kuponów lub karty podarunkowej. Proszę o info.

oznacz moderatorów
Spawacz_Adam
#8 Zapaleniec#

Tak zostało wyjaśnione, ten szablon co Allegro wysyła nic nie mówi o tym że dostaliśmy kupon...

Więc aby zobaczyć ile masz kuponów musisz kliknąć link z odpowiedzi, albo:

Logujesz się do konta, pod swoją nazwą masz panel i pozycję Monety i kupony, mnie przenosi na monety, ale to nic po lewej stronie masz pozycję kupony, a tam powinieneś mieć swój zwrot w postaci kuponu.

Jakbym nie spytał tu na grupie, nie wiedziałbym, że mam jakiś kupon... za zwrot... a ten przepada po roku

oznacz moderatorów
Black-Brown
#7 Wielbiciel#

Po jakim czasie kupon się pojawi? Od razu sprawdziłem i nie ma nic. Nawet zwrotu kasy na PayU. Maila od allegro dostałem w dniu wczorajszym o 14:00 więc może trzeba trochę poczekać

oznacz moderatorów
Spawacz_Adam
#8 Zapaleniec#

Tego nie wiem, mój problem został wyjaśniony.

Ja bym ci sugerował, na kliknięcie drugiego linka wstawionego w odpowiedzi użytkownika xyz96 , przekieruje Ciebie do strony Skontaktuj się, gdzie możesz bezpośrednio wyjaśnić sprawę z pracownikiem Allegro...

oznacz moderatorów
PablosXP
#7 Wielbiciel#

Uff, dobrze, że jest ten wątek. Przeczuwałem, że to będzie zwrot w postaciu kuponu ale nie mogłem go znaleźć.
Na drugi dzień go już widzę u siebie.

oznacz moderatorów
Black-Brown
#7 Wielbiciel#

Ja dostałem kasę ale dopiero po ponagleniach allegro

oznacz moderatorów