anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa formularz kontaktowy do Allegro...

Client:109808341
#12 Orędownik#

Drogie Allegro,

otworzyłem dyskusje bo byly problemy z reklamacją towaru. Ledwo co odebrałem towar z reklamacji a juz dyskusja zostala zamknieta. W zasadzie nie mialem czasu zeby sprawdzic zakupione/reklamowane badziewie.

Od wczoraj probuje wyslac do Was informacje przez formularz kontaktowy ale jest jakis problem. Po 10 probach troche sie zmeczylem. Dzisiaj jest znowu identyczna sytuacja.

Jak moge skutecznie Was powiadomic o dalszych problemach? Oczywiście mam na mysli wadliwie dzialajacy towar ktory wrocil z reklamacji.

allegro_error.png

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109808341 nie udało nam się zidentyfikować tego błędu dlatego mam jeszcze prośbę, abyś spróbował na innej przeglądarce lub urządzeniu. Jeśli to nie pomoże i problem będzie się powtarzał, prześlij nam proszę zrzut ekranu z włączona konsolą. Włączysz ją korzystając ze skrótów Ctrl + shift + j (chrome) oraz Ctrl + shift + k (Firefox). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ dzisiaj odczytałem Twój post na forum, na głównym systemie (ze dwie minuty temu) uruchomiłem Chrome. Ledwo co wpisalem allegro.pl pojawiały się błedy w konsoli, kiedy chcialem sie zalogowac na swoje konto otrzymałem taki komunikat jak na zrzucie 😮

allegro_chrome_01.png

Zaznaczam, że:

a) nie wylogowalem sie z Forefox'a

b) to jest lokalny dostawca internetu, żadne proxy itp.

oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

allegro_chrome_02.pngallegro_chrome_03.pngallegro_chrome_04.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109808341 dziękuję za te wszystkie zrzuty. Dostałam potwierdzenie, że to błąd po naszej stronie i nasz zespół techniczny pracuje już nad rozwiązaniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ Polecam się na przyszłość... 😉

oznacz moderatorów