anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa sortowanie!

ajala12
#9 Pomysłodawca#

Kolejne "ulepszenie" Allegro - "aby wyszukiwanie ofert było jak najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów".

Konkretnie: Kolekcje>Licytacje > popularność od największej. Jeszcze kilka dni temu działało sprawnie, teraz z tej funkcji nie można skorzystać (nie działa). 

Jeżeli wpiszę konkretny przedmiot (np. "znaczki") na dole strony pojawia się opcja "sortuj bez dopasowania" (powrót do "standardowej", czyli poprzedniej wersji), ale w praktyce to też nie działa.

Oczywiście wszystkie te zmiany (też np. usunięcie notatek) są "dla dobra użytkowników")...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ajala12 napisz proszę co tam konkretnie nie działa?
Ponieważ ja mogę sortować po populrności, mogłam też wyłączyć dopasowanie.

la_nika_0-1635585848188.pngla_nika_1-1635585889148.png 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ajala12
#9 Pomysłodawca#

29-10-2129-10-2130-10-2130-10-21

oznacz moderatorów

ajala12
#9 Pomysłodawca#

Powyższe zdjęcia obrazują problem. Rzecz dotyczy: wybieram Kolekcje>Licytacje>z ostatnich 24 godzin BEZ wprowadzenia  konkretnego hasła w pole "czego szukasz?"

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ajala12 przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, konsultowałam Twoją sprawę. Czy możesz napisać dokładnie jak wchodzisz w tą kategorię? Wybierając Kolekcje i sztuka > Licytację (sprawdzane na dwóch przeglądarkach) kieruje mnie tutaj:

la_nika_0-1636099427397.png

Tutaj mogę wybrać "ostatnią szansę"

la_nika_1-1636099519205.png

Kieruje mnie wtedy bezpośrednio do pokazanych tam ofert. Napisz proszę jak to u Ciebie wygląda? Na Twoich zrzutach widać oferty z konkretnych kategorii, więc czy na pewno jest to Kolekcje i sztuka > Licytacje? Czy możesz pokazać co jest napisane w miejscu zaznaczonym na poniższym zrzucie?

la_nika_2-1636099690053.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ajala12
#9 Pomysłodawca#

KOLEKCJE (podkategoria "Kolekcje i sztuka"). Wydaje się, że w tej chwili sortowanie działa już poprawnie.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

Zapomniałem o tym zaje@#$%ym "usprawnieniu" od serwisu, bo nie zjechałem na dół strony i nie poprawiłem na "sortuj bez dopasowania" i zrobiłem zakup. Zorientowałem się z polecanych ("dlaczego mi nie pokazało tej oferty wcześniej ?"), porównałem frazę (zgadzała się) i po chwili mi się przypomniało.

Dzięki allegro, jesteście debest. Kupujący i sprzedający będą coraz bardziej "zadowoleni".

PS Nie anuluję tego, bo to raptem kilka złotych. A po drugie to żadna porada ani rozwiązanie problemu sortowania systemowego (przełącz sobie).

oznacz moderatorów