anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać przedmiotów do koszyka

wowo-24
#7 Wielbiciel#

Witam. Nie mogę dodać więcej przedmiotów do koszyka. Logując się przez komputer nie widzę liczby przedmiotów w koszyku, jednak wchodząc w koszyk mam je tam zapisane. Nie mogę przejść dalej żeby zamówić i zapłacić . Jakieś pomysły?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

coiioc
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, udało mi się zainstalować aktualizację systemu i teraz wszytko działa.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

O jeju jeju, odniosłem dziwne wrażenie że jak poproszono o udokumentowanie problemu to ten cudem znad wisły sam się rozwiązał, chyba że moderatoży zaproponowali takie rozwiązanie, o czym nam nic nie wiadomo. Ciekawe ile takich problemów się samo rozwiązało

oznacz moderatorów

coiioc
#8 Zapaleniec#

nie rozwiązało się samo. jeśli nie ma Pan/ Pani nic do powiedzenia, to proszę się nie trudzić i nie odpowiadać.

oznacz moderatorów

Roster
#7 Wielbiciel#

mi też nie działa od kilku tygodni na win7 i najnowszym chrome. w mozilli chodzi normalnie.

oznacz moderatorów

SlawiR
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź.  U mnie również, na świeżym Windows 7, nie dało się dodawać do koszyka, a po zalogowaniu nie widziałem też wystawionych moich ofert na moim koncie.
Nowy Chrome (czysty) nie wystarczył. Zaktualizowanie sytemu rozwiązało problem.

 

oznacz moderatorów

ksiegarnia_gra
#7 Wielbiciel#

kolego mam identyczny problem jak chrome przestał działać przeszedłem na firefoxa po połowie roku na obu to samo poza tym co u ciebie jak wchodze w moje oferty bo sprzedaje też to nic się nie wyświetla jak znajdziesz rozwiązanie daj znać allegro rozkłada ręce też mam win 7 czy wystarczy service pack czy trzeba autoamtyczne aktualizacje włączać?

 

oznacz moderatorów

coiioc
#8 Zapaleniec#

Zainstalowałam wszystkie wymagane aktualizacje i pomogło. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

wowo-24
#7 Wielbiciel#

Jak to pobrać?

oznacz moderatorów

ksiegarnia_gra
#7 Wielbiciel#

próbuję zainstalować stąd http://www.catalog.update.microsoft.com/search.aspx?q=kb4474419 i jak instaluje to wyskakuje komunikat że ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu 😞 zainstalowalem też service packa i nic z tamtego linku wybrałem ostatnia opcję bo mam 64bit system win 7 professional

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ksiegarnia_gra Dziwne, u mnie normalnie się zainstalowała (akurat tej m.in. łatki od kilku miesięcy wymagają sterowniki graficzne nvidia).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

illuminator1
#7 Wielbiciel#

U mnie pomimo aktualizacji androida i przegladarek w tablecie i telefonie nadal nie mozna dodac produktu do kodzyka. Po 16 latach z allegro przenosze sie do **piiip**a. Skutki poprawiania tego co bylo ok.. 

oznacz moderatorów

illuminator1
#7 Wielbiciel#

A'M:A'Z"O;N"A musze tak napisać poniewaz allegro koryguje ta nazwe, dramat... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@illuminator1 No patrz, a u mnie działa normalnie, nawet na andku 5.x i najnowszej wersji Firefoxa. A może po prostu użyj apki allegro?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów