anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę dodawac przedmiotów do koszyka

myniaczek1
#8 Zapaleniec#

Prosze o pomoc.

Od tygodnia ie moge dodawac przedmiotów do koszyka. Nic nie pomaga, ani wielokrotne czyszczenie wszystkiego co możliwe, ani instalacja innej przeglądarki, ani wylączenie antywirusa..... co jeszcze moge zrobić? dodam , ze na tel wszystko działa, czyli konto jest aktywne.

Problem leży gdzieś indziej - ktoś kiedys miał podobny problem i pisał, ze to była wina proxy, ale nie napisał, jak to zrobił, ze zadziałało.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

myniaczek1
#8 Zapaleniec#

Rozwiązanie - Mozilla !!! Tylko - chrom, opera nie dały rady, bladego pojęcia nie mam dlaczego, zawsze działało aż do formatu. Zainstalowałam Win 7, tyle, że niestety juz bez wsparcia, moze tu gdzies lezy przyczyna.... nie wiem, w kazdym razie działa tylko na Mozilli. Dzięki

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@myniaczek1 Koniec wsparcia dla W7 nie ma kompletnie żadnego znaczenia (no, chyba że zainstalowałaś W7 w wersji bez SP1, to może wtedy, choć wątpię). U mnie, zarówno na Vivaldim jak i na Firefoksie, allegro działa bez zarzutu (a przynajmniej nie występują problemy wymienione przez Ciebie oraz w podlinkowanym wątku).
Może problem leży w samym Chromie/Operze, bo Vivaldi co prawda oparty jest na Chrome/Chromium, ale można rzec, że jest poniekąd dość autorska przeglądarka (ma wyrzucone to i owo, zwłaszcza szpiegowsko-telemetryczne "zabawki" od google'a).
Ciekaw jestem czy na Vivaldim allegro zahulałoby Ci bez problemu🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

myniaczek1
#8 Zapaleniec#

zainstalowalam - nie działa na Vivaldim....tylko Mozilla

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@myniaczek1 Hm, dziwne. Tylko u mnie działa normalnie na W7 SP1 i każdej przeglądarce bez wyjątku?🤔
Tak z ciekawości - w jaki sposób uzyskujesz dostęp do neta na tym kompie, na którym allegro prawidłowo działa tylko na Firefoksie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów