anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę dokonac płatności podpiętą do konta kartą

SiemagKatowice
#1 Nowicjusz#

Mam podpiętą kartę firmową do mojego konta firmowego Allegro i wielokrotnie nią płaciłam. Od ok. miesiąca kiedy wybieram "płatność kartą" wyskakuje mi komunikat "zakup nieopłacony". Podpięłam inną kartę (innego pracownika mojej firmy) i płatność przechodzi od razu, już nawet nie pyta o e-pin ani inną weryfikację. Ale wolałabym używać mojej. Proszę o pomoc, gdzie i co mogło się zepsuć, i po czyjej stronie tkwi błąd?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SiemagKatowice Cześć. Spróbuj w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze odpiąć, a następnie na nowo dodać swoją kartę firmową 

oznacz moderatorów

myszza
#1 Nowicjusz#

Niestety w ogóle nie działa. Nie można zapłacić kartą, ani jej dodać. Wyskakuje komunikat" przepraszamy, usługa chwilowo niedostępna"

oznacz moderatorów

SiemagKatowice
#1 Nowicjusz#

no niestety, otwieram "karty płatnicze" i mam po prostu szare pole, żadnych wyświetlonych kart. czy jeszcze jest jakaś inna opcja?

 

SiemagKatowice_0-1721299142225.png

 

oznacz moderatorów

Client:43920200
#9 Pomysłodawca#

Chyba mają jakieś problemy techniczne. Też nie mogę zapłacić kartą, ani na zwykłym allegro, ani na loklanym.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@myszza @SiemagKatowice @Client:43920200 Teraz wynika to z awarii u operatora PayU, ale trwają prace nad usunięciem usterki. Proszę o chwilę cierpliwości

oznacz moderatorów

SiemagKatowice
#1 Nowicjusz#

może i chwilowa wina PayU, ale moją kartą nie dało się zapłacić, a już inną, podpięta do naszego konta Allegro poszło bez problemu (i to ok 2 tyg temu, jak i dzisiaj) a da się sprawdzić tylko moją? czy coś z nią jest nie tak? końcówka 0397

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SiemagKatowice Spróbuj odpiąć i przypiąć kartę ponownie do konta (oczywiście kiedy będzie to już możliwe). Jeśli problem się powtórzy, to napisz do nas przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

SiemagKatowice
#1 Nowicjusz#

dobrze, tak zrobię, ale nadal mam tylko szare pole i nie widać podpiętych kart. jutro znowu spróbuję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więcej osób pisze o problemach z płatnością.😫

oznacz moderatorów