anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę opłacić innych aukcji od tego samego sprzedawcy, bo jedna jest starsza niż 30 dni

sevs
#1 Nowicjusz#

Jak mogę opłacić inne aukcje u tego samego sprzedawcy jeśli jedna z nich jest starsza niż miesiąc a wszystkie są połączone w jedną płatność i jest zablokowana możliwość "opłać"

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @sevs. Którą dokładnie ofertę masz na myśli? Proszę, podeślij zrzut ekranu, który obrazuje problem.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sevs
#1 Nowicjusz#

Zrzut ekranu 2024-10-25 o 16.48.36.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sevs nie zapłacisz , transakcja została automatycznie anulowana , sprzedawca ma prawo go sprzedać innemu nabywcy . Skontaktuj się ze sprzedawcą może go jeszcze posiada i wystawi Ci ofertę , innej drogi nie ma

oznacz moderatorów

sevs
#1 Nowicjusz#

tylko jedna z transakcja jest przeterminowana i chcę zapłacić za pozostałe, które są młodsze niż 30 dni

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sevs tak , bo wcześniej je połączyłeś

oznacz moderatorów

sevs
#1 Nowicjusz#

no i właśnie nie mogę opłacić tych co ich czas jeszcze nie minął 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz je jako jedna płatność więc teraz masz problem.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@sevs Ten problem istnieje niestety już od bardzo dawna. Po prostu na przyszłość musisz uważać, żeby najstarsza z opłacanych licytacji nie była starsza niż 30 dni (różnica między czasem wygrania licytacji, a czasem zakupu) - z dokładnością co do minuty! 😵 W dodatku trzeba brać pod uwagę, że większość miesięcy ma 31 dni, więc np. licytacja wygrana 10 października o 12:00 "przeterminowuje" się 9 listopada o 12:00.

oznacz moderatorów

sevs
#1 Nowicjusz#

teraz mam zablokowaną możliwość zapłaty za wszystkie pozostałe aukcje które wygrałem 

oznacz moderatorów