anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę opłacić za zakup

dar337
#7 Wielbiciel#

Po zakupie rzeczy nie mogę jej opłacić. Próbuję opłacić i wyskakuje informacja ze płatność nie udana

Nie ważne u jakiego sprzedawcy zawsze to samo

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dar337, widzę, że ostatnie Twoje płatności wykonano poprzez BLIK, a problemem jest autoryzacja płatności, która się nie powiodła. W takiej sytuacji rekomenduję Ci skontaktowanie się ze swoim bankiem. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

dar337
#7 Wielbiciel#

Płatności próbowane z różnych banków i problem dalej. Zakup robiony z innego konta allegro a płatność z tego samego banku i jest ok 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dar337, konsultowaliśmy to dodatkowo z operatorem płatności. Transakcje były odrzucane z powodu próby użycia już wykorzystanego kodu, przekroczenia czasu na wykorzystanie kodu, odrzucenia autoryzacji.

Nic nie wskazuje na to, by był to problem po stronie Allegro czy operatora płatności. Wszystko wskazuje na błąd po stronie Twojej lub używanej przeglądarki. Spróbuj wykonać płatność z poziomu trybu incognito. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

dar337
#7 Wielbiciel#

Po wpisaniu kodu blik zostaje przekierowany na jakąś stronę allegro gdzie dalej muszę podać kod blik 

received_786518322314242.jpeg

received_1034147157235195.jpeg

 po wpisaniu drugi raz tego samego kodu wyskakuje taki komunikat pieniądze z konta są pobierane, próbowałem płacić z innego banku sytuacja powtarza sie

oznacz moderatorów

dar337
#7 Wielbiciel#

Wszelkie tranzkacja robione są przez aplikacje allegro nie przez przeadarke

oznacz moderatorów