anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę połączyć konta Facebook z Allegro

Client:111054602
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem z logowaniem się na konto Allegro przez aplikację Facebook. Mogę logować się tylko przez Google, bo przez kod SMS też nie działa, kod po prostu nie przychodzi.
Jakiś czas temu miałam wirusa Facebook i usunęłam powiązane aplikacje by wykryć tę, która szkodzi. Dzisiaj na laptopie byłam zalogowana na Allegro przez konto FB i dodałam coś do koszyka. Jakiś czas później chciałam wysłać link do aukcji przez telefon, ale musiałam na telefonie na nowo się zalogować do Allegro, więc wybrałam opcję, że przez FB. Jednak, gdy pojawił się komunikat o udostępnieniu e-mail to anulowałam. Teraz sprawa wygląda tak, że na laptopie również mnie wylogowało, jak próbuje się zalogować przez FB i ZEZWALAM na udostępnienie e-maila aplikacji to wyskakuje mi ciągle, że nie udało się zalogować, a z kolei na Facebook w ustawieniach mam, że aplikacja allegro jest aktywna, ale tam gdzie mail to mam pusto. Nie da się tego przestawić na FB, a na allegro nie wchodzi logowanie. Mogę jedynie usunąć z fb powiązanie i z allegro dodać na nowo, ale pomimo zaznaczania zezwolenia na dostęp do maila - nadal ten mail nie jest wykrywany. Nie wiem co mam robić, a mam całą historię kupna na tym koncie :<

Client111054602_0-1695060227203.pngClient111054602_1-1695060277607.png

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111054602 Wyczyść przeglądarkę lub skorzystaj z innej i spróbuj się zalogować ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:111054602
#1 Nowicjusz#

Bez zmian, dokładnie to samo wyskakuje. Jak miałam tego wirusa to zmieniłam też hasło na FB, może to też jakoś wpłynęło, nie wiem..

oznacz moderatorów