anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wpisać recenzji

Client:104984281
#2 Obserwator#

Dzień dobry!
Widziałam, że ktoś już opisywał tę sytuację, ale było to rok temu, a ja dalej się z tym męczę.
Co mam zrobić kiedy nie mogę wystawić recenzji produktom, które kupiłam? Pole recenzji się blokuje po jednym znaku i nie daje więcej wpisać. Zmiana/ czyszczenie przeglądarki nie przynosi efektów. Proszę o popracowanie nad tą usterką, bo jak widać nielicznym, ale nadal się trafia 😞 A jednak recenzje są bardzo ważne i nie raz ważą na decyzji o zakupie produktu.
Oznaczę moderatorów, bo może mają już jakiś sposób na takie przypadki
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Podrzucam jeszcze link do wpisu sprzed roku
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-dzia%C5%82%C4%85-wpisywanie-...
Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Widocznie masz pecha, 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104984281 czy problem dotyczy tylko przeglądarki Firefox? Czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu obrazującego co się dzieje, gdy próbujesz napisać recenzję? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

broker22
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie taki sam problem. Czasami co najwyżej mogę wpisać 1 literę w polu recenzja. Także używam Firefoxa w najnowszej wersji 99.0.1.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@broker22 problem pojawia się tylko na tej przeglądarce? Czy wyczyściłeś pamięć podręczną i ciasteczka? Czy możesz podesłać zrzut ekranu obrazujący ten problem? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów