anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wybrać wysyłki do Paczkomatu, kiedy robię zakupy.

autodilyostrava
#7 Wielbiciel#

Jsem z České republiky a stále nakupuji na Allegro a nechávam si posílat vše do paczkomatu, už dva dny nemohu nic koupit, když zvolím v košíku zaplatit, tak mi to napíše, že prodejce neposílá do mojí země, ale přitom prodejce posílá do paczkomatu, zkoušel jsem koupit i od jiného prodejce a nejde to..Děkuji za rady

 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@autodilyostrava Czy dobrze zrozumiałam, że nie możesz wybrać wysyłki do Czech chociaż sprzedawca udostępnia ją w ofercie?

Podaj proszę numer tej oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

autodilyostrava
#7 Wielbiciel#

11259601419 - 

Nie mogę wybrać tej oferty jako transportu do paczkomat
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@autodilyostrava W tej ofercie sprzedający nie udostępnia dostawy do Czech. Możesz zamówić towar do paczkomatu, ale musi się on znajdować w Polsce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@nat_not

Podejrzewam, że chce zamówić do Paczkomatu w Polsce bo Ostrava jest blisko granicy, tylko problemem może być czeski telefon.  Kiedyś bez problemu telefon czeski czy litewski przechodził w zamówieniach paczkomatowych, nie wiem jaka sytuacja jest teraz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

autodilyostrava
#7 Wielbiciel#
Mam polski numer telefonu, dużo zamawiam w skrzynkach na paczki, ale teraz już nie mogę tego zrobić od weekendu i próbowałem też zamówić u innego sprzedawcy i ten sam problem.
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@autodilyostrava   To może problemem jest Twój czeski adres. Spróbuj zamiast swoich danych wpisać adres paczkomatu ( ulicę, miasto i kod) .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Dokładnie. Też sprzedawałem Czechom i Słowakom, z odbiorem po naszej stronie granicy. Nie było z tym problemu.

oznacz moderatorów

Client:101006062
#7 Wielbiciel#

problem je allegro ne u tebe, já mám české číslo, ale bez +420, jsem z Opavy a jezdím do Paczkomatu do Pilsze, nikdy nebyl problém, prodejce nabízí možnost paczkomatu, ale před platbou ukáže, že nelze je to systémová chyba allegro.pl

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Hmmm.... Miałem niedawno sytuację, że system InPost (Paczkomat) zaakceptował nr telefonu na "zwykły numer stacjonarny", nie wyświetlił się żaden błąd. Wyłapałem to dopiero po wydrukowaniu etykiety, i to tak jakoś przez przypadek. Nie odważyłem się wysłać takiej przesyłki - na własny koszt wygenerowałem kolejną etykietę z tel. na "komórkę". 

 

oznacz moderatorów

Client:48227318
#7 Wielbiciel#

Witam, nie wiem w czym jest problem, ale nie mogę skorzystać z transportu do paczkomatu u żadnego sprzedawcy.
Zawsze używam paczkomatu w Godowie, ale to już nie jest możliwe. Coś się zmieniło w Allegro. Wiem, że inni klienci z Czech, którzy korzystają z Paczkomatów w Polsce, też mają ten problem. Paczkomat to jedyny sposób na zakupy na Allegro.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:48227318

  Jaki masz komunikat i w którym momencie? Jak próbujesz wybrać paczkomat? Wpisujesz polski czy czeski numer telefonu?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:101006062
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, do paczkomatu nic nie można zamówić, próbowałem wszystkiego

oznacz moderatorów

Client:48227318
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, nie wiem w czym jest problem, ale nie mogę skorzystać z transportu do paczkomatu u żadnego sprzedawcy.
Zawsze używam paczkomatu w Godowie, ale to już nie jest możliwe. Coś się zmieniło w Allegro. Wiem, że inni klienci z Czech, którzy korzystają z Paczkomatów w Polsce, też mają ten problem. Paczkomat to jedyny sposób na zakupy na Allegro.

Jaroslav [edycja]

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@Client:48227318 Paczkomat GDO01M (Godów, 44-340, 1 Maja, 57) - przy sklepie Tisław jest włączony i powinna być możliwość jego wyboru w systemie. Jeśli pytasz o Paczkomat w innej lokalizacji, wskaż proszę dokładny adres.

oznacz moderatorów

Client:48227318
#7 Wielbiciel#

Może państwo nie zrozumiało problemu. Gdy klient ma adres w Czechach, wybór paczkomatu nie jest aktywowany. Musiałem stworzyć fikcyjny polski adres i wszystko działa. Na Allegro robię zakupy od 2018 roku i tak jak pisałem teraz coś się w Allegro zmieniło.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:48227318   Zrozumieliśmy problem. Wyżej pisałam właśnie, że najlepiej wpisać adres paczkomatu do którego się zamawia bo zakup blokuje czeski adres i telefon pewnie też. Najwazniejsze, że to działa 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:48227318
#7 Wielbiciel#

 

Tak, posłuchałem pani rady i zrobiłem dokładnie to, co pani napisała, ale dużo zagranicznych klientów będzie miało problem i to nie jest dobre dla biznesu Allegro. Kiedyś korzystałem z czeskiego numeru telefonu i Inpost wysłał mi SMS-a na mój telefon komórkowy. Teraz czeski numer i adres to problem. Jak to jest możliwe? Nie rozumiem tego i chciałbym się dowiedzieć, czy kierownictwo Allegro wie o tych kwestiach.

Jaroslav

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

A czy wcześniej już nie zakładałeś podobnego wątku?

oznacz moderatorów