anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zalogować się na konto na którym złożyłem zamówienie.

Client:67822802
#1 Nowicjusz#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Witam. Około 3 tygodni temu dokonałem zakupu na allegro (zwykłe chińskie radio samochodowe) prowadziłem kulturalną rozmowę ze sprzedającym, po jednym z moich pytań dotyczących produktu, allegro po raz pierwszy od momentu założenia przeze mnie konta stwierdziło że mnie wyloguje. Jaki jest problem? Nie mogę zalogować się na konto ponieważ? Nie mam pojęcia może zapomniałem loginu? Hasło niezmiennie mam takie samo. Po zalogowaniu ukazało mi się jeszcze starsze konto. Sprawdziłem wszystkie możliwe sposoby, logowałem się przez fb, przez apple, przez różne konta google. Muszę zwrócić ten produkt, ponieważ nie działa, ponadto ważna jest dla mnie sama konwersacja ze sprzedającym historia poprzednich zakupów. Jak mogę odzyskać konto skoro nie pamiętam loginu? A być może login został zmieniony?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

Prosta sprawa - masz dwa lub więcej kont. 
Poprosimy moderację o sprawdzenie. 
@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ile masz tych kont? może już nie wiesz? możesz dopytać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Client:57932840
#7 Wielbiciel#

wychodzi na to że 2. Pierwsze konto powiązane z mailem (maile mam 2, poszukiwane konto nie jest przypisane do żadnego z nich. Ani do nr telefonu ani do konta apple ani do konta facebook.) z którego piszę teraz, korzystałem z niego ostatnio 2/3 lata temu. Od tamtego czasu miałem inne konto. Jak ono powstało nie pamiętam… byłem zalogowany na telefonie na nim caly czas nigdy mnie nie wylogowywało. Wylogowało mnie w momencie kiedy kliknąłem w powiadomienie o odpowiedzi  od sprzedającego. Produkt nie działa, a ja nawet nie mam możliwości kontaktu ze sprzedającym, nie wspominając już o zwrocie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67822802 login konta na którym złożyłeś to zamówienie to Client:113168532, spróbuj się na nie zalogować podając właśnie ten login i przypominając hasło. 
Nie mogę tutaj podać e-maila, na które zarejestrowane masz konto, ale jest to ten sam e-mail co na koncie Client:57932840, tylko z cyfrą 3. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:57932840
#7 Wielbiciel#

Ubóstwiam Panią najbardziej na świecie, gdybym mógł to postawiłbym kawę piwo, co sobie tylko Pani życzy. Dziękuję bardzo! Temat do zamknięcia.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57932840 cieszę się, że mogłam pomóc! 😊

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów