anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zapłacic za zakupy w koszyku

MAMY ROZWIĄZANIE!
piotrek8489
#7 Wielbiciel#

Hej. Nie mogę zapłacić za zakupy z koszyka. Wyskakuje mi, że jest jakiś błąd i nie mozna. Zamawiam przez In post, jeśli to ma jakieś znaczenie 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

jakiś błąd ale jaki?

oznacz moderatorów
piotrek8489
#7 Wielbiciel#

Że sprzedający nie może wysłać paczki 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@piotrek8489 Jaki dokładnie komunikat się pojawia? Możesz dodać zrzut ekranu oraz wskazać numer oferty? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
piotrek8489
#7 Wielbiciel#

Poszło Blikiem. Niestety szybkim przelewem nie szło ( PayU express). Pojawiał się komunikat, że sprzedawca nie może wysłać paczki. Wcześniej "mieliło" mi płatność po czym wyskakiwało mi to co wyżej i miałam ponownie opłacić zakup . Pierwszy raz takie coś mam. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@piotrek8489 Czasem płatność nie przechodzi, to się zdarza, ale zakup widzisz w zakładce tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
piotrek8489
#7 Wielbiciel#

@w_kiwiPoszło Blikiem. Niestety szybkim przelewem nie szło ( PayU express). Pojawiał się komunikat, że sprzedawca nie może wysłać paczki. Wcześniej "mieliło" mi płatność po czym wyskakiwało mi to co wyżej i miałam ponownie opłacić zakup . Pierwszy raz takie coś mam. 

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Hmm, a nie był to zakup z podesłanego linku przypadkiem? Brzmi lekko podejrzanie, nie kojarzę żeby Allegro pokazywało komunikat, że sprzedawca nie może czegoś wysłać.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@piotrek8489 Pokaż link do oferty w której dokonałeś zakupu bo coś czuję, że mogłeś dać się nabrać na fałszywą stronę 😐

oznacz moderatorów