anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie moge rozwiazac problemu ze sprzedajacym

agatka_kg2
#7 Wielbiciel#

kupiłam przez allegro maszynkę do nabijania wędlin .gdy maszyna przyszła musiałam sprobowac czy wg się nadaje  . oczywiście wlozylam.mieso i zaczęłam pracę.  mięso wychodziło bokami oraz góra.  wg nie stabilna  wiec przetestowana uznałam że nie nadaje się do tego. wyczyszczona. zrobiłam zwrot .

teraz mam problemy z reklamacją .

jak miałam sprawdzić czy się nadaje do takiej pracy . ? popatrzeć na nią??? Pan nie uznaje reklamacji ani zwrotu  jestem oburzona taka sytuacja 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@agatka_kg2 Cześć. 🙂 Czy prowadzisz dyskusję ze sprzedającą? Jeśli składasz reklamację, to sprzedająca musi wydać decyzję reklamacyjną i ją uzasadnić (jeśli reklamacja zostaje odrzucona). 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@agatka_kg2 Rozumiem, że kupując w sklepie stacjonarnym, przychodzisz z mięsem i testujesz każdą maszynkę czy ci odpowiada? Ustawa pozwala testować tak samo, jak w sklepie stacjonarnym, a nadużywanie tych uprawnień kosztuje. Więc przy zwrocie sprzedawca może obniżyć zwrot do wartości "po testach". Jeśli było ograniczenie - wtedy odmowa.

Reklamacja - jeśli działa wg specyfikacji to nic nie zrobią. Teraz te urządzenia to takie lebiody są 😕

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

 wiec przetestowana uznałam że nie nadaje się do tego. wyczyszczona. zrobiłam zwrot

teraz mam problemy z reklamacją . To zwrot czy reklamacja? wielka różnica.

oznacz moderatorów