anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wystawić opini sprzedającym

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

dzien dobry

od jakiegoś czasu nie moge wystawic opinii sprzedajacemu, link jest informacja ze nalezy aktywowac konto, po kliknieciu pokazuje ze konto jest aktywne.

Co zrobic by moc wystawic oceny sprzedajacym?

szczegóły zakupuszczegóły zakupusprzedaz aktywnasprzedaz aktywna

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem dlaczego, wszystko działa zakupy itd? obrazek jest niewidoczny. Może moderator @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ albo zapytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

tak wszystko dziala, robie normalnie zakupy

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

mi tez kilent pisał ze nie może zostawic komentarza że po wystawieniu opinii nie wysyła sie

 

 

oznacz moderatorów

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

ja nawet nie moge "zacząć pisać"

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

cuda wianki na allegro..pisałem,że nie przechodza płatności  allegro napisało " nie odnotowaliśmy takich problemów" komentarze sie tna..odpowiedzi podobnej sie spodziewam...a postów w tym temacie kilka

oznacz moderatorów

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

ja na szczescie jedynie kupuje na allegro, daje slowo ze dzien w ktorym w firmie podjalem decyzje ze koniec handlu na allegro byl dla mnie jednym z najlepszych dni w zyciu. 

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

ok

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wojtek-aga Konto, z którego piszesz, nie ma pełnej aktywacji. Zobacz tutaj co należy zrobić, żeby to zmienić.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

a moje? czemu klienci maja problem z wystawieniem opinii?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime Jeśli Twój klient ma problem z wystawieniem komentarza, powinien do nas napisać bezpośrednio. Tylko wtedy będziemy mogli zweryfikować co jest przyczyną problemu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

rozumiem że Pani chce dobrze i że taka Pani praca  ale serio? ja mam prosić kupującego aby pisał do allegro że komentarza nie może wystawić?albo że platność po raz 4 nie chce przejść?za  5 tym przechodzi!!!! ja wiem że Pani pisze to czego oczekuje firma.nie takich rozwiązań   oczekują klienci i sprzedajacy. Intuincyjne platformy działaja inaczej.:))dobrej nocy

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wojtek-aga Musisz przeprowadzić PEŁNĄ aktywację konta; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/rejestracja-i-aktywacja/czym-jest-pelna-aktywacja-konta-i-ja... Wtedy będziesz mógł wystawić oceny.

oznacz moderatorów

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

problem w tym ze robilem pelna aktywacje, przelalem 1,01 allegro zwrocilo mi oplate i nadal nie mam mozliwosci wystawiania oceny, konto mam od okolo 10 lat

oznacz moderatorów

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

Aktywacja podczas zapłaty za przedmiot - po rejestracji konta zrób zakupy na Allegro i zapłać za nie szybkim przelewem przez Allegro Finanse. Jeżeli płatność obsłuży PayU, Twoje konto zostanie automatycznie aktywowane

 

takich tranzakcji mam setki

oznacz moderatorów

wojtek-aga
#8 Zapaleniec#

cos chyba na tym portalu kupuje przykladem moze byc oszczednosci ze smarta....smartsmart

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wojtek-aga Przelew 1 zł musi być wykonany z Twojego konta bankowego. Dane osobowe ustawione na koncie Allegro muszą być identyczne, jak dane osobowe konta w banku.

oznacz moderatorów