anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam pieniędzy za zwróconą niesprawną lampę

MAMY ROZWIĄZANIE!
melisa39
#7 Wielbiciel#

Witam, zwróciłam niesprawną lampę. Sprzedający miał mi odesłać sprawną, tymczasem podobno zwrócił pieniądze. Niestety nie mam ich na koncie do dzisiaj chociaż podobno zwrotu dokonał 9 września. Co mam robić ? Ile mam czekać na pieniądze?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@melisa39 Sprzedający rzeczywiście zwrócił środki 9 września. Sprawdź proszę konto bankowe, z którego opłaciłaś zamówienie na Allegro.

Jeśli nie zlokalizujesz zwrotu pieniędzy na rachunku w okolicach od 9 do 14 września, to daj znać. Prześlemy Ci mejlowo potwierdzenie przelewu i będziesz mogła wyjaśnić tę sprawę w swoim banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
melisa39
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, rzeczywiście jest zwrot. Zmyliła mnie kwota, bo szukałam sumy za 1 lampę a otrzymałam za wszystkie trzy które kupiłam. Nie rozumiem dlaczego tak i napisałam już w tej sprawie do sprzedawcy z pytaniem jak mam zapłacić za te dwie które mam. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Wielki PLUS dla Ciebie za uczciwość.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów