anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam przesylki

GrazynGrarzyn
#2 Obserwator#

Przesylka powinna dotrzec dzis do paczkomatu a nie zostala nawet wyslana

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GrazynGrarzyn czasem tak bywa , sprzedawcy to nie automaty a powiadamiacz allegro o PRZEWIDYWANYYM czasie dostawy baaardzo często popełnia błędy . Pytaj sprzedawcy ... tu nic nie poradzimy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A w ofercie było że dziś ma być to należy pytać o to sprzedającego, najlepiej poprzez centrum wiadomości,https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/thread/pNsrwLaMaSvKGYaRY0XF...  możesz także poprzez  dyskusję, na zwykłym Allegro tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa na AL tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GrazynGrarzyn A jaki termin wysyłki i dostawy miał sprzedający  w zakładce "dostawa" ?

oznacz moderatorów

GrazynGrarzyn
#2 Obserwator#

24h

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GrazynGrarzyn Daj link do oferty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GrazynGrarzyn sprawdź dokładnie bo allegro tym też manipuluje 😞

Czas wysyłki: zwykle do 24h

Podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 2 dni roboczych.

Ważne jest to co na dole, jak minął ten termin to odstąp od umowy lub ponaglij sprzedawcę, pamiętaj że termin doręczenia jest przewidywany i to też allegro se wylicza według własnego algorytmu 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GrazynGrarzyn Dlaczego nie chcesz podać linku do oferty ? Czyżby coś było nie tak w Twoim poście ?

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

"Czas wysyłki" to też jest lipne określenie jeżeli chodzi o poczynania sprzedajacego jeżeli chodzi o "nazewnictwo allegrowe".

Powinno być: "czas nadania przesyłki przez sprzedającego". Dlaczego? A dlatego....

https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=1000461871961U

Klient zamówił obudowę do komputera. Czas wysyłki 24h. Byłem akurat w domu i właściwie od razu zauważyłem, że zamówił i zapłacił. Przystąpiłem w takim razie do pakowania (a zapakować bez opakowania fabrycznego to niezła robota), zajęło mi to jakieś 2 godziny. Nie wiem o której przyjeżdża do punktu DPD kurier (różnie to bywa) ale wydrukowałem list przewozowy, nakleiłem go na opakowanie i pojechałem aby nadać paczkę z nadzieją, że nie był i odbierze dzisiaj.

 

Dostarczyłem paczkę do punktu nadania, okazało się, że kurier w tym dniu był już w punkcie tak więc sobie pomyślałem, że zostanie nadana jutro.

Jednak nic z tego, była środa przed "Bożym Ciałem" a kurier nie odebrał paczki z punktu DPD tego dnia, dopiero odebrał w piątek po Bożym Ciele", przeleżała sob&niedz na sortowni i była  w poniedziałek u klienta.

Wkurzony* (mało powiedziane) byłem na maksa, klient zapłacił za towar i wysłanie go w ciągu 24h. Ja się napracowałem pakując od razu i go nadając i wszystko to na marne 😕

Teraz mam odjętych kilkanaście pkt w jakości sprzedaży za niewysłanie towaru zgodnie z deklaracją 🤣 Jakieś kuriozum 😡

oznacz moderatorów

GrazynGrarzyn
#2 Obserwator#

To wspolczuje ale tutaj zaplacone bylo w srode rano i paczkomat wiec nadac mozna i w nocy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Można ale do systemu wchodzi jak kurier wyjmie a większość sprzedających ma podjazd kuriera, ale nie od tego zależy tylko tego co oferuje sprzedający w swoje ofercie, czas dostawy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GrazynGrarzyn Jak z tym linkiem do oferty ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GrazynGrarzyn jeżeli masz na myśli zamówienie nr cdd27021-f78e-11ec-8fb3-391a330edc5e to przewidywany czas dostawy w przypadku paczkomatu to 2 dni robocze. Zamówienie zostało opłacone 29.06.2022r., więc powinno zostać już wysłane. Widzę, że założyliśmy już w tej sprawie dyskusję, więc poczekajmy na odpowiedź sprzedającego. Jeśli się nie odezwie poproś o naszą pomoc w dyskusji. 
Mam nadzieję, że uda Wam się dojść do porozumienia i szybko otrzymasz swoją przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@la_nika @GrazynGrarzyn Opłacone 29/06 > czas wysyłki 2 dni > a już wczoraj problem ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

No tak @Ziolko39 bo jeśli nie pojawiła się żadna informacja o przesyłce w ciągu tych kilku dni, to nic dziwnego, że kupująca się zaniepokoiła. Nie chodzi o to, że przesyłka nie została doręczona, ale nawet nie ma informacji o jej nadaniu, więc termin realizacji został przekroczony 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@la_nika Być może się mylę. ale 2 dni na wysyłkę to 30/06 i 01/07 czyli najpóźniej wczoraj do 24.00 Mam rację czy nie ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 przesyłka powinna dotrzeć do kupującej 1 lipca. W każdym razie sprzedający już się wypowiedział i przeprosił za opóźnienie, więc sprawa jest załatwiana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@la_nika Ok. dzieki.

oznacz moderatorów