anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam towaru po wpłacie

MikiecikAngelika
#8 Zapaleniec#

Prosze o pomoc. Zamowilam towar zaplacilam z gory i zero towaru kontaktu na dodatek oferta na allegro zakonczona. Moze ktos tez zostal oszukany przez sprzedajacego rekawiczki nitrylowe? Client i numery dalej

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hillcrest Czy mogłabyś przesłać mi jeszcze zrzut lub zdjęcie ekranu z tym komunikatem? Możesz wstawić je tutaj lub przesłać na adres spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hillcrest Otrzymałam Twoją wiadomość mailową, bardzo dziękuję. Sprawdzimy to i wrócę do Ciebie, jak tylko uzyskam więcej informacji w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hillcrest Nasz zespół techniczny pracuje już nad rozwiązaniem Twojego problemu, ale w międzyczasie napisaliśmy do Ciebie wiadomość w sprawie Programu Ochrony Kupujących, dlatego sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

hillcrest
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję Zespołowi Allegro za pomoc techniczną w uruchomieniu wniosku o rekompensatę. Złożyłam, przyznano mi zwrot. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@hillcrest Tobie Allegro przywróciło możliwość wypełnienia wniosku dlatego, że tutaj o problemie napisałeś, a pomyśl, ile osób oszukanych tutaj nie napisze i nie wypełni wniosku z powodu tego komunikatu i nie odzyska straconych na Allegro pieniędzy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Client i numery dalej

ten Client i numery dalej to właśnie login sprzedającego bez nadanego loginu 🙂

oznacz moderatorów