anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam zakupionego i opłaconego "Massage Table Spa Bed" od sprzedajacego anrgfhmi8 z Chin.

Damras
#7 Wielbiciel#
  • @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Nie otrzymałam zakupionego i opłaconego "Massage Table Spa Bed" od sprzedającego anrgfhmi8 z Chin. Podjęłam wielokrotną korespondencję z tym sprzedającym i nic. To chyba jakiś oszust. Chcę zwrotu pieniędzy z Allegro Protect. Nie wiem jak to załatwić. Czy jest jakiś telefon do Allegro? Jestem osobą starszą i chcę porozmawiać z jakimś konsultantem, który poprowadzi mnie w tym problemie.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@Damras Po pierwsze : kupowanie z Chin bardzo często = kłopoty. Po drugie takie wysyłki z reguły idą baaaaaaaaardzo długo. Jaki był podany czas wysyłki i ew. czas dostawy na aukcji?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Działa to jeszcze?

20201223_ABC_allegro_800x1200.png.jpg

oznacz moderatorów

Damras
#7 Wielbiciel#

To prawda, ale w korespondencji dostawca obiecał mi przyspieszenie dostawy i podał nawet Numer przesyłki z China Post. W śledzeniu przesyłek na allegro widnieje jako doręczona , a korespondencji ze mną podał termin doręczenia  przez polskiego kuriera na 08.10.2022r. Dalej korespondencja się urwała i to tyle.

Dużo kupuję na allegro i mam nadzieję na odzyskanie pieniędzy z Allegro Protect.

oznacz moderatorów