anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam zamówienia. Co mam teraz zrobić?

seba4425
#7 Wielbiciel#

Witam. Zostałam oszukana przez sprzedającego [edycja] Rozpoczęłam dyskusje przez allegro ale sprzedającą na nią nie odpowiedziała więc poprosiłam o pomoc allegro. Narazie bez rezultatu. Kontaktowałam się z nia przez Messengerze to najpierw udawała że niewie kim jestm jak zapytałam ile osób w ten sposób oszukałaś to dodała zdjęcie z numerem telefonu do osoby której niby wystawiała przedmiot i mnie zablokowała. Co dalej robić? Nie chcę chodzić na policję ze względu na to że nie wychodzę z domu bo jestem osobą ciężko chora. Napisałam jej też smsa żeby mi pieniądze wpłaciła na konto zero jest odzewu. Mam ochotę do wszystkich jej znajomych jak również do rodziny napisać o całej tej sytuacji.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

seba4425 prowadź dalej dyskusję  ,dostaniesz odszkodowanie z POK , wszystko w swoim czasie .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@seba4425 Jeśli Dyskusja nie załatwi sprawy, zamknij ją jako NIEROZWIĄZANĄ najszybciej, kiedy taka możliwość Ci się wyświetli i złóż wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Wizyta na Policji najprawdopodobniej nie będzie konieczna. 

oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

No rozumiem ale w otwartej dyskusji mam żeby ją zamknąć 30.12

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@seba4425 Na razie poczekaj proszę spokojnie na odpowiedź Sprzedającego w dyskusji, którą rozpoczęłaś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

Raczej nie odpowie bo do tej pory tego nie zrobila

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

seba4425 weź głęboki oddech i podejdź do tego na spokojnie, wszytko musi nabrać mocy urzędowej . Allegro samo przypomni Ci o możliwości zamknięcia dyskusji jako nierozwiązanej i zasugeruje złożenie wniosku do POK , ale wszystko w swoim czasie .

oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

mdrogeria to nie są małe pieniądze bo ponad 700 zł że tak powiem połowa mojej renty. Martwię się że pieniędzy nie odzyskam a to dla mnie dużo.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

seba4425 zawsze istnieje ryzyko trafienia na nieuczciwego sprzedawcę , ale allegro gwarantuje bezpieczne zakupy i z pewnością nie pozostawi Ciebie bez pomocy , wymaga to niestety czasu . Rozumiem ,że się denerwujesz , ale to nic nie da , trzeba spokojnie czekać , zerkać co się dzieje w dyskusji i w razie potrzeby wypowiadać się . Wszystko będzie dobrze .

oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

mdrogeria staram być się spokojna tyle że sprzedającą wogole nie odpowiada w dyskusji. Na aplikacji allegro lokalnie nie mogę już sprawdzić kiedy była aktywna do południa jak sprawdzałam to była o 7.44 aktywna. Czyli widziała że założyłam dyskusje bo i allegro do niej wysłało zawiadomienie na które nie odpowiedziała więc wątpię żeby to teraz zrobiła jak się w dyskusję włączył pracownik

oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  raczej nie odpowie bo tego nie zrobiła od wczoraj

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@seba4425 Możesz być spokojny, Sprzedający ma obowiązek wypowiedzieć się w dyskusji w przeciągu 24 godzin (czasu nie liczymy w weekendy i Święta), a jeśli tego nie zrobi możesz poprosić naszego pracownika o pomoc. Wówczas dowiesz się, jakie kroki dalej podjąć, aby rozwiązać problem z tym zamówieniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  już jej upłynął ten termin. Poprosiłam pracownika o pomoc ale narazie ze strony sprzedającej jest cisza.

oznacz moderatorów

seba4425
#7 Wielbiciel#

Raczej nie odpowie bo od wczoraj tego nie zrobiła a dzisiaj o 15.10 poprosiłam o pomoc allegro

oznacz moderatorów