anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem zamówionego towaru, jak odzyskać wpłatę?

Client:81213103
#7 Wielbiciel#

W DNIU 31.01.2022 ZAKUPIŁAM  NA ALLEGRO THERMOMIX TM6 OD FIRMY WIKA-TOYS ZA KWOTĘ 7.295ZŁ. NIE PONAGLAŁAM SPRZEDAJĄCEGO Z UWAGI NA TO ŻE MIAŁAM GO UŻYTKOWAĆ PO PRZEPROWADZCE DO NOWEGO LOCUM. W MARCU OTRZYMAŁAM INFORMACJĘ ZE JEST  OPÓZNIENIE W REALIZACJI I PODADZĄ TERMIN WYSYŁKI. W KWIETNIU OTRZYMAŁAM INFORMACJĘ ZE 10 MAJA BEDZIE REALIZOWANA WYSYŁKA I ZAPEWNIAJĄ REKOMPENSATĘ W KWOCIE 400 ZL ZA ZWŁOKĘ. 29 SIERPNIA OTRZYMAŁAM WIADOMOSC ŻE FIRMA THERMOMIXÓW  NIE POSIADA  I ZOSTAŁA ZABLOKOWANA PRZEZ ALLEGRO. W NAJBLIZSZYCH DNIACH SKŁADAM ZAWIADOMIENIE NA POLICJE. CZY KTOKOLWIEK W KRAJU ZOSTAŁ JESZCZE OSZUKANY PRZEZ TĄ FIRMĘ  I SKŁADAŁ ZAWIADOMIENIE W TEJ SPRAWIE.

BĘDĘ WDZIECZNA ZA WSZELKIE INFORMACJE.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy więc powinni Ci pomoc a to ze jest firma nie ma znaczenia.  Napisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:81213103 Cześć! 🙂 Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Złóż wniosek o zwrot pieniędzy: https://allegro.pl/allegro-protect/index. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.  

Nie martw się, odzyskasz swoje pieniądze. Proszę Cię tylko o chwilę cierpliwości, sprawa z pewnością zostanie rozwiązana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:81213103
#7 Wielbiciel#

NIESTETY POJAWIA SIĘ INFORMACJA O UPŁYWIE 180 DNI OD DATY ZAKUPU.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:81213103 Sprawdzę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale na tym linku co ci podałem jakbyś napisał to włączą możliwość złożenia wniosku.

oznacz moderatorów

Client:81213103
#7 Wielbiciel#

tak, dziękuję bardzo. Już napisałam. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:81213103 Możliwość złożenia wniosku została Ci już udostępniona 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Chcę takich klientów, którzy na kwotę 7 koła raban robią dopiero po 8 miesiącach 😉

Żartuję, rozleniwił bym się.

oznacz moderatorów

Vaner96
#7 Wielbiciel#

Udało ci się odzyskać zwrot pieniędzy ? 

oznacz moderatorów

Vaner96
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłam na raty thermomixa 6 14 Lipca sprzedawca przewidywał dostawę za około 88dni czyli 10 października, od tygodnia próbuje się do nich pisać w wiadomości zero odzewu, otworzyłam dziś dyskusje i złożyłam wniosek o zwrot pieniędzy, jak duza szansa jest zwrot pieniedzy ? Mimo ze zakup był na raty?  Czy warto jeszcze dziś pójść na policję czy poczekać na odpowiedz ? ewentualnie jutro ? Będę wdzieczna za odpowiedz 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz iść na Policję, poczekaj na reakcję i rozwiązanie dyskusji> po dyskusji możesz dostać rekompensatę od Allegro jakby sprawa się nie rozwiązała. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów