anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem zwrotu należności od Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
bogumilmatysiak
#8 Zapaleniec#

Sprzedający zrobił zwrot należności 04.06.2021 i do 16.06.2021 nie otrzymałem wpłaty na konto.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@bogumilmatysiak Skąd wiesz, że on naprawdę zrobił ten zwrot? Jeśli zrobił, powinieneś otrzymać maila od Allegro z taką informacją. Był mail? Jeśli nie było, sprzedawca nie zwrócił.

Jeśli mail był, sprawdź dokładnie wszystkie swoje rachunki bankowe. Jeżeli to był zakup ratalny, Zapłać później lub Allegro Pay, wpłata nie jest zwracana na Twoje konto, tylko do pożyczkodawcy.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bogumilmatysiak Podaj mi proszę numer zamówienia lub datę zakupu przedmiotu, którego dotyczy ta sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bogumilmatysiak
#8 Zapaleniec#
  • 13.05.2021
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bogumilmatysiak Już odnalazłam to zamówienie i zwrot został prawidłowo zlecony przez Sprzedającego w naszym systemie, dlatego sprawdź proszę dokładnie swój rachunek (również w okolicach daty zakupu). Jeśli w dalszym ciągu nie znajdziesz tych środków, napisz proszę do nas wiadomość przez ten formularz. Nasz pracownik prześle Ci potwierdzenie, które będziesz mógł przedstawić w swoim banku, aby wyjaśnić tę sprawę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bogumilmatysiak
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za pomoc. Zwrot się znalazł

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bogumilmatysiak Bardzo się cieszę, że udało się odnaleźć zwrot i gdybyś miał jakieś problemy lub wątpliwości w przyszłości, pisz do nas śmiało. Pomożemy! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów