anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie pełna kwota dla PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
TomaszJoe
#1 Nowicjusz#

Prosze o pomoc. Po zakupie przedmiotu dokonałem płatności przelewem na adres (PayU S. A.
ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań) z tym że cena mi wyskoczyła z automatu i nie zauważyłem tego błędu. W rezultacie dokonałem wpłaty niepełnej. Po dwóch minutach wysłałem brakujące pieniądze do pełnej kwoty na ten sam adres z tym samym tematem. Co teraz? anulować płatność i wysłać pieniadze normlne pełna kwote ? Czy odzyskam te pieniadze. Dziekuje z góry za odpowiedz 🙂 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Wpłata przelewem tradycyjnym ze zmienioną kwotą nie dojdzie do sprzedawcy - wszystkie dane się muszą zgadzać, podobnie jest z dopłatą na te same dane. Teraz możesz anulować tę wpłatę i kliknąć Ponów płatność, a następnie ponownie wykonać przelew. Anulowana wpłata powinna wrócić na Twoje saldo Allegro Finanse po około 3 dniach. Możesz też napisać do Allegro, podać dane tych dwóch pierwszych wpłat ze zmniejszoną kwotą w celu ich odszukania i przekierowania do sprzedawcy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6...

oznacz moderatorów
TomaszJoe
#1 Nowicjusz#

i wszystko jasne dziękuje bardzo za pomoc życzę miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów