anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie rozumiem "darmowej dostawy"

pkwalk
#9 Pomysłodawca#

Rzadko korzystam z Allegro ale po raz kolejny mam taką sytuację. Nie wiem czy czegoś nie rozumiem ale "darmowa dostawa" powinna oznaczać właśnie to. Szukam produktu. Zaznaczam filtr "darmowa dostawa" (nie Smart). Znajduję produkt. Pod produktem w opisie jest "darmowa dostawa". Dodaję do koszyka 2 sztuki, w tym przypadku łącznie 157 zł. Po przejsciu do płatności, wszystkie opcje mają opłatę za dostawę. Czy ktoś może to wyjaśnić? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Taką możliwość ustawiają i dają sprzedajacy więc trudno odpowiedzieć czy spełniasz warunki, musisz dać przykład konkretnej oferty.

oznacz moderatorów

pkwalk
#9 Pomysłodawca#

A ok, teraz zauważyłem że w opisie darmowej dostawy jest napisane że musi być od 997 zł😁

Oferta: https://allegro.pl/oferta/doctor-life-szafran-60kaps-stres-stany-lekowe-13927752449

Wg. mnie powinno to być bardziej oczywiste - bez wchodzenia w szczegóły. Jest to raczej mylące. Mówię jako częsty klient np. A.M. Azon, gdzie darmowa dostawa znaczy darmowa dostawa, bez innych warunków. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@pkwalk sprzedający zawsze podają od jakiej kwoty jest darmowa dostawa, w tym przypadku to 997zł

IMG_1425.jpeg

oznacz moderatorów

pkwalk
#9 Pomysłodawca#

Tak, ale powinno to wygladać raczej tak:

allegro.png
Inaczej mówiąc, jest to specjalnie zagmatwane. Nie lubię takich trików i raczej mniej już lubię Allegro jako platformę😐

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pkwalk To sprzedający tak sobie ustawiają, oni mają wpływ i odpowiadają za ofertę.🤗

oznacz moderatorów

pkwalk
#9 Pomysłodawca#

Ale to Allegro odpowiada za układ i funkcjonalność, w tym przypadku ukrywając szczegóły w opisie darmowej dostawy, a tym samym stwarzając fałszywe wrażenie że każda dostawa jest darmowa🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale za to ile "darmowa dostawa" zwroty reklamacje i opis oferty to sprawa sprzedającego.

oznacz moderatorów

pkwalk
#9 Pomysłodawca#

Temu nie zaprzeczam, oczywiście że mogą ustalać.

oznacz moderatorów