anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie umiem uzywac filtrow (produkty vs oferty)

kenny999
#7 Wielbiciel#

Witajcie, po niemal 20 latach przyszedl czas na pierwszy temat - niech to o czyms swiadczy 😉

Wchodze w opony, zakladam filtry, otrzymuje 2 produkty. Super - co dalej? Jak mam wyswietlic oferty spelniajace moje filtry? Gdy klikne w produkt pojawiaja sie wszystkie oferty, a menu filtrow na poziomie produktu juz nie ma tych opcji, ktore sa tu (na poziomie kategorii).

Co przeoczylem?

kenny999_0-1728483984786.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

tomekj_3
#8 Zapaleniec#

to ostatnie super zmiany w serwisie, ja tez jestem tu po 23 latach normalnego uzytkowania, teraz ktos nas uszczesliwia na sile, zmieniajac to co bylo dobre, na cos co nie dziala 😞

oznacz moderatorów

kenny999
#7 Wielbiciel#

Bez jaj, serio? Powaznie myslalem, ze nie wiem gdzie kliknac 😄 To po uj te filtry...

oznacz moderatorów

skacprz
#7 Wielbiciel#

Witam w klubie, u mnie 23 lata, 11 miesiecy i 27 dni. Brak opcji szukaj w opisach mnie aż tu doprowadził 🙂

od jakiegoś czasu mnie brak tej opcji lub pojawianie się i znikanie na komórce mocno wnerwiało, na ipadzie było i na kompie też było, dało się z tym żyć, ale jak znikło na dobre google mnie na to forum zapędziło 😉

oznacz moderatorów

mich41x
#10 Popularyzator#

Wielki przycisk "dodaj do koszyka", który należało kliknąć bez zbędnego zastanawiania 😛

Przez nieuwagę lub niewiedzę kupujących, Allegro musi do końca roku zyskać 6 milionów dodatkowych transakcji aby wyrobić normę przewidzianą przez aktualny Plan Sześciomiesięczny. Inaczej całe te zmiany na nic.

W zasadzie to masz rację, że wiele użytecznych filtrów istnieje tylko w wybranych kategoriach. Efekt teraz jest taki sam, jak gdy się kiedyś przeszukało "wszystkie kategorie" - filtrów nie ma bo być nie może, niektóre oferty po prostu nie mają tych parametrów.

Idę po popcorn i popatrzymy jak sobie z tym radzą.

oznacz moderatorów

skacprz
#7 Wielbiciel#

Obawiam się, że dopiero jak obroty spadną to ktoś pójdzie po rozum do głowy. Tak czy tak nisza rynkowa dla konkurencji się otwiera dla produktów niestandardowych i unikalnych.

oznacz moderatorów